اگر می خواهید کاری اصولی و دقیق، با برنامه ریزی صحیح و با تکیه بر روش های هوشمند و خودکارسازی انجام دهید، یکتاوب همکاری خوب و قابل اعتماد است.
یکتاوب تصمیم گرفته است رسالت خود را به عنوان یک همکار با تجربه جدی بگیرد و کارهای غیر اصولی، عجله ای و ... را کنار بگذارد و به جای افزایش تعداد مشتریان به ارتقای کیفیت و تلاش بیشتر برای ساماندهی امور بپردازد. این تصمیم که باعث سخت گیری های بیشتر در همکاری با سازمان های جدید (و برخی مشتریان فعلی) می شود، بیش از همه به نفع کاربران منظم و منطقی کنونی خواهد بود و با اعمال سیاست های جدید، فرصت بیشتری برای ارایه خدمات ویژه و توسعه سامانه های هوشمند وجود خواهد داشت.
با رویکرد جدید شرکت، تمام هزینه ها از ابتدای سال 1396 افزایش خواهند یافت، اما تخفیف های بسیار مناسبی برای کاربران و سازمان های منظم و سریع در نظر گرفته خواهد شد.

ویژگی های یک سازمان یا کاربر منظم و سریع:

انجام سریع و الکترونیک تمام امور

دقت و نظم کافی در مکاتبات

سرعت پاسخگویی مناسب به درخواست ها

مدیریت مناسب سامانه ها و بروزرسانی اطلاعات

رویکرد مثبت به انتقادها و پیشنهادها

توضیح ضروری:

اگر حوصله بررسی متون و راهنماها را نداشته باشید، علاقه به انجام کارها از طریق الکترونیک (فرم و ایمیل) نداشته باشید و مثلا بخواهید همه کارها را با نامه رسمی یا تلفنی انجام دهید، اگر نتوانید ایمیل منظم و دارای موضوع و متن مناسب ارسال کنید و اگر عجله داشته باشید و فرصت کافی برای انجام امور نداشته باشید، یکتاوب گزینه مناسبی برای همکاری نیست.

به اطلاع کلیه مشتریان گرامی می رسانیم:

با توجه به ارتقای سطح خدمات و در نتیجه حجم زیاد درخواست ها و بروز تاخیر در اجرای برخی تعهدها، تمام هزینه های شرکت افزایش داده شده اند. به این ترتیب تمام تخفیف های قبلی شرکت حذف شده و خدمات رایگان نیز متوقف می شوند. هزینه برپایی یک سایت عادی (با قالب مدرن) 40 میلیون ریال، هزینه تمدید خدمات پایه پشتیبانی 7.5 میلیون ریال (750 هزار تومان) هزینه تمدید یک سایت همایش برای دوره بعدی با قالب مدرن 20 میلیون ریال و هزینه خدمات متفرقه کوچک حداقل یک میلیون ریال خواهد بود.

با توجه به جهت گیری سیاست ها به سمت توقف برپایی سایت های ارزان، توجه بیشتر به سایت های پر محتوا و مفید، توجه ویژه به راحتی و سادگی امور و هوشمندسازی برنامه و نیز تقویت خدمات و تبدیل نرم افزار به یک سامانه پیشرفته بین المللی (بازسازی و بهسازی تمام بخش ها مطابق با بخش مدیریت فعلی برنامه و استانداردهای جهانی)، لطفا از هر گونه تماس برای کاهش هزینه ها جدا خودداری نمایید.


نکته مهم: با توجه به توسعه بخش مدیریت جدید یکتاوب، می توانید پرسش ها و اشکالات را به صورت مستقیم از بخش مدیریت
ارسال کنید تا دیگر نیازی به درج مشخصات فردی و نشانی پایگاه نداشته باشید:
AWT IMAGE

معرفی نرم‌افزارهای تشخیص سرقت ادبی

تشخیص و جلوگیری از دسترس‌پذیری مقالات دارای سرقت ادبی به یکی از دغدغه‌های مهم نمایه‌های بین‌المللی تبدیل شده و براساس موازین اخلاق نشر، نشریات مسئول تشخیص این تخلف و جلوگیری از انتشار مقالات دارای سرقت ادبی هستند. این اصطلاح در دهه گذشته با افزایش تصاعدی تعداد مقالات علمی توسط کشورهای در حال توسعه مورد توجه بیشتری قرار گرفته است. با وجود آنکه ماهیت مدل توسعه و نشر علمی حداقل از قرن 14 میلادی بر استناد به مطالب پیشتر منتشر شده توسط سایر محققان بوده است، اما با اهمیت یافتن کمّیت مقالات در کشورهای در حال توسعه در دو دهه گذشته، میزان استفاده از متون سایر محققان در مقالات بعضاً بسیار زیاد شده و حتی گاهی مشاهده شده که نویسندگان زحمت انجام آزمایش‌ها و پژوهش‌های میدانی را نیز به خود نداده و به داده‌سازی مبتنی بر نتایج مقالات قبلی دست می‌زنند. همین مسایل باعث شده که تشخیص میزان استفاده از متون سایر اسناد علمی در مقالات مورد توجه بسیاری قرار بگیرد و نرم‌افزارهای متعددی در این سال‌ها برای تشخیص خودکار میزان تشابه مقالات با سایر اسناد علمی ارایه شده‌اند.

ادامه مطلب آشنایی با سرقت ادبی و هزینه های مرتبط

اسناد و راهنماهای اصلی

روش ثبت منابع و سفارش ثبت کدهای DOI

اهمیت DOI در شرکت های انتشارات بزرگ جهانی

همانطور که می‌دانید در چند سال اخیر DOI اهمیت بیشتری یافته است. اما ارزش و اعتبار اصلی DOI به واسطه خدماتی است که Crossref برای مقالات دارای DOI ارایه می‌کند. مثلاً امکان بررسی سرقت ادبی را از طریق Ithenticate فراهم می‌کند، مقالاتی که مقاله ثبت‌شده را Cite کرده‌اند را با Cited-By مشخص می‌کند، بروز بودن یا وجود نسخه‌های جدید مقاله را با CrossMark مشخص می‌کند و مقالات را در اکانت ORCID افراد به صورت خودکار ثبت می‌کند. با توجه به این خدمات است که در حال حاضر این شرکت ثبت‌کننده اصلی مقالات در DOI است و کمتر مجله معتبری در سطح دنیا می‌توان پیدا کرد که برای مقالات خود از آژانس ثبت دیگری DOI دریافت کرده باشد.

خرید DOI از یکتاوب، البته فقط برای نشریاتی که از خدمات این پایگاه استفاده کرده و تحت پوشش خدمات این نرم‌افزار هستند، بسیار آسان است و از طریق بخش "مدیریت نسخه‌های نشریه" در سایت اختصاصی هر نشریه انجام می‌شود.

راهنمای کامل خدمات Crossref DOI شرکت یکتاوب

خرید DOI از سایت یکتاوب

برخی از امکانات هوشمند سامانه نشریات یکتاوب


اطلاعات بیشتر

نشانی: تهران، سعادت آباد، بلوار پاکنژاد شمالی، بالاتر از میدان سرو، نبش کوچه ندا، پلاک ۶۸، ساختمان جاوید، واحد ۱۶
امور مالی و اداری ( آقای خطیر ) - تلفن: ۲۲۱۳۴۸۶۰-۰۲۱ - امور گرافیک و توسعه: ۲۲۰۹۶۰۴۵ -۰۲۱
امور آموزش و پشتیبانی ( خانم باستین و خانم آقایی ) - تلفن: ۲۲۱۳۴۸۵۵-۰۲۱ و ۲۲۱۳۴۸۵۴-۰۲۱
مدیر عامل ( آقای نعمتی ) - yektawebAWT IMAGEgmail.com (پاسخگویی به تمام ایمیل ها)
ساعات پاسخگویی تلفنی: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۸ الی ۱۷ (پنجشنبه تا ۱۲) - دورنگار: ۲۲۱۳۴۸۵۹-۰۲۱، کدپستی: ۱۹۹۸۱۵۷۸۳۶


هزینه ها و اسناد قرارداد
مجوزها، اساسنامه و اسناد رسمی شرکت

برای دریافت نمونه قرارداد و هزینه های خدمات اجرایی نشریات اینجا را کلیک کنید.


با توجه به درخواست‌های روزافزون نشریات برای ورود به نمایه‌های معتبر بین‌المللی و همچنین بهره‌مندی از خدمات حرفه‌ای مدیریت نشریات، شرکت یکتاوب اقدام به راه‌اندازی دپارتمان خدمات اجرایی و نمایه‌سازی نموده است و از این پس کلیه خدمات در این زمینه بدون واسطه از طریق شرکت یکتاوب ارایه می‌شود. این خدمات عبارتند از:

برای مشاوره و آگاهی از هزینه خدمات اجرایی و نمایه‌سازی شرکت یکتاوب با ایمیل اصلی شرکت مکاتبه نمایید.
شماره‌های تماس دپارتمان خدمات اجرایی و نمایه‌ سازی یکتاوب: 80 و 02166177168
مدیر دپارتمان: آقای دکتر باستین (09122343057)

 
بررسی مستقیم کدهای DOI
Resolving DOI names: