صفحه اصلی درباره شرکت محصولات و نرم افزارها طرح های توسعه اخبار و رویدادها مقالات علمی صفحات ویژه آموزش و راهنمایی تماس با ما
AWT IMAGE سامانه‌ی داده‌های پژوهشی AWT IMAGE روش خرید و استفاده از سامانه مدیریت داده های پژوهشی صفحه مناسب چاپ ارسال به دوستان خروجی RSS این بخش
AWT IMAGE

  روش خرید و استفاده از سامانه مدیریت داده های پژوهشی

هزینه‌های نصب و راه‌اندازی 

راه‌اندازی سامانه‌ی مدیریت الکترونیک برای داده‌های پژوهشی‌ با ثبت دامنه، اختصاص فضا، طراحی قالب عمومی با داده و رنگ مورد نظر، آموزش و پشتیبانی یک‌ساله، بسته سطح خدمات و حجم داده ها بین پنجاه میلیون تا صد و پنجاه میلیون ریال هزینه خواهد داشت. پشتیبانی و به‌روزرسانی برنامه برای سال‌های بعدی، با هزینه‌ای معادل 20 درصد هزینه ی قرارداد + تورم اعلام شده توسط بانک مرکزی انجام خواهد شد.

تا اطلاه ثانوی، این سامانه برای استفاده با هدف تجمیع داده های نشریات، برای سازمان هایی که بیش از 4 سامانه نشریه از یکتاوب خریداری کرده باشند با هزینه 10 میلیون ریال نصب خواهد شد.

توجه: با توجه به رایگان شدن هزینه نرم افزار در حال حاضر هزینه قرارداد به همراه ارزش افزوده یک میلیون و نود هزار تومان محاسبه می شود که به صورت یکجا و بعد از عقد قرارداد یا نصب نرم افزار دریافت خواهد شد. اما برای قراردادهای پشتیبانی سال های بعد 20 درصد هزینه اصلی در نظر گرفته خواهد شد.

مراحل عقد قرارداد و استفاده از خدمات

مستندات و مشخصات برنامه‌ها و نمونه پروژه‌های انجام شده در نشانی www.yektaweb.com قابل دریافت است. خدمات ارایه شده در نشانی www.yektawebtest.ir/demo_project قابل بررسی و آزمایش هستند. برای آغاز روند پیوستن به یکتاوب می توانید قرارداد مربوطه را بررسی کرده و فرم درخواست سامانه را تکمیل نمایید.

تخفیف خرید جمعی
برنامه برای استفاده در تنها یک پایگاه تنظیم شده است و برای استفاده در پایگاه‌های مختلف، باید چند برنامه خریداری شود. در صورت عقد قرارداد جمعی (یا خرید مجدد برنامه ظرف مدت کمتر از شش ماه) تخفیف‌هایی در نظر گرفته شده است.

تخفیف خرید اینترنتی

با انجام همه‌ی مراحل به صورت الکترونیک (عقد قرارداد و پرداخت اینترنتی هزینه‌ها) می‌توانید از تخفیف 10درصدی بهره‌مند شوید. برای مشاهده فرم پرداخت اینترنتی هزینه‌ها اینجا را کلیک کنید.


هر نظر و پیشنهادی که منجر به تسریع و ارتقای کار شود، ما را برای ارایه خدماتی بهتر راهنمایی خواهد کرد. پس با ما در تماس باشید و دیدگاه‌ها و خواست‌های خود از مجموعه برنامه‌های یکتاوب را با ما در میان بگذارید. از همراهی شما سپاسگزاریم.

AWT IMAGE
تمام حقوق برای شرکت یکتاوب افزار شرق محفوظ است به روز رسانی: ۱۳۹۵/۱۱/۲۷