بایگانی بخش مقالات عمومی

img_yw_news
دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ -

فهرست

img_yw_news
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۸۹ -

نویسه گردانی یا ترجمه حرف به حرف در جی میل

یکی از امکانات جالب جی میل، تبدیل خودکار کاراکترهای نوشته شده به زبان انگلیسی به فارسی و عربی و ... است. می توانید عبارات مورد نظر خود را به صورت انگلیسی (فینگیلیش) تایپ کنید تا جی میل آنها را به زبان مقصد نمایش دهد.

img_yw_news
جمعه ۱ بهمن ۱۳۸۹ -

نکات طلایی برای افزایش زیبایی و کارآیی پایگاه های اینترنتی

زیبایی پایگاه های اینترنتی در کنار کارآیی آنها میتواند موجب جذب کاربران و مشتریان به پایگاه شده و ارایه خدمات را موثر تر کند. برخی از توصیه ها و تجارب بدست آمده در طراحی وب را در ادامه مطالعه نمایید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۸۹ -

چه فایل‌هایی را با جی‌میل نمی‌توانید بفرستید یا دریافت کنید؟

جی‌میل (GMail) برای پیشگیری از ویروس‌های خطرناک، به شما اجازه نمی‌دهد که فایل‌های اجرایی (مانند فایل‌هایی که پسوند .exe دارند) را حتی اگر به صورت زیپ باشند، بفرستید یا دریافت کنید.

img_yw_news
چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۸۹ -

آن‌چه باید درباره‌ی کرم رایانه‌ای یا تروجان استاکسنت بدانید

استاکس‌نت (Stuxnet) یک بدافزار رایانه‌ای (بنابر نظر متخصصان امنیت رایانه:کرم رایانه‌ای یا تروجان ) است که نخستین‌بار در تاریخ ۱۳ جولای ۲۰۱۰ توسط ضدویروس وی‌بی‌ای ۳۲ شناسایی شد

img_yw_news
یکشنبه ۲ آبان ۱۳۸۹ -

چگونه سایت بهتری داشته باشیم؟

داشتن یک پایگاه اینترنتی زیبا و جذاب نیازمند صرف وقت و حوصله است. سعی کنید با رعایت موارد زیر نقش موثر خود را در برپایی یک پایگاه کارآمد تداوم بخشید:

img_yw_news
یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۹ -

پاسخ‌های آماده در جی‌میل خود بسازید

اگر برای پاسخ دادن به چند پیام باید بارها یک متن یکسان را حروف‌نگاری کنید، بهتر است پاسخ آماده بسازید و در میل خود نگه دارید.

img_yw_news
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۹ -

چند ابزار سودمند از جی‌میل برای پیشگیری از انجام چندباره‌ی یک کار

جی میل برای افزایش تولید محتوای ایمیل ها و نیز ارسال پست الکترونیک به افراد، امکانات و ابزارهای مفیدی دارد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می شود.

img_yw_news
چهارشنبه ۹ دی ۱۳۸۸ -

تنظیم شیوه‌ی نمایش ( استایل) پیش فرض برای نوشتن نامه در Gmail

برای این‌که یک ایمیل حرفه‌ای بفرستید و در زمان فرستادن ایمیل هم صرفه‌جویی کنید می‌توانید استایل متن ایمیل‌های فرستاده را با توجه به سلیقه‌ی خود نغییر دهید. به طور معمول وقتی به‌صورت پیش فرض از جی‌میل استفاده می‌کنید متن ایمیل‌های شما با فونت تایمز نوشته می‌شوند که برای نوشته‌های فارسی چندان مناسب نیستند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۸۸ -

راهنمای افزودن دکمه‌ی راست به چپ در GMAIL

راهنمای افزودن دکمه راست به چپ در GMAIL