صفحه اصلی درباره شرکت محصولات و نرم افزارها طرح های توسعه اخبار و رویدادها مقالات علمی صفحات ویژه آموزش و راهنمایی تماس با ما
AWT IMAGE سامانه‌ی مدیریت همایش AWT IMAGE روش خرید و استفاده از سامانه مدیریت همایش صفحه مناسب چاپ ارسال به دوستان خروجی RSS این بخش
AWT IMAGE

روش خرید و استفاده از سامانه مدیریت همایش

به طور معمول راه‌اندازی سامانه‌ی مدیریت الکترونیک برای یک همایش با ثبت دامنه ، اختصاص فضا، طراحی قالب عمومی با طرح و رنگ مورد نظر، آموزش و پشتیبانی یکساله، سی و پنج میلیون ریال هزینه خواهد داشت. پشتیبانی و بروزرسانی برنامه برای نگهداری پایگاه طی سال‌های بعدی (برای دوره بعدی همایش یا همایش دیگری بدون تغییر کارفرما)، با هزینه‌ای معادل 20 درصد هزینه ی قرارداد + تورم اعلام شده توسط بانک مرکزی + هزینه طراحی و نصب مجدد انجام خواهد شد (معادل 10 میلیون ریال برای هر همایش). برنامه برای استفاده در تنها یک همایش تنظیم شده است و برای استفاده در همایش های مختلف به صورت همزمان، باید چند برنامه خریداری شود.

توجه: با توجه به رایگان شدن هزینه نرم افزار در حال حاضر هزینه قرارداد به همراه ارزش افزوده یک میلیون و نود هزار تومان محاسبه می شود که به صورت یکجا و بعد از عقد قرارداد یا نصب نرم افزار دریافت خواهد شد. اما برای قراردادهای پشتیبانی سال های بعد 20 درصد هزینه اصلی در نظر گرفته خواهد شد.

روش معمول کار برای دوره های بعدی همایش به این شکل است که قرارداد پشتیبانی بسته می شود، سپس سایت فعلی بایگانی شده و یک سایت جدید بر اساس فرم درخواست سامانه به کارفرما تحویل داده می شود. برای نگهداری سالانه هر سایت همایش بایگانی شده به صورت نیمه فعال، هزینه ای معادل نصف هزینه ی پشتیبانی عادی در نظر گرفته می شود.

مراحل عقد قرارداد و استفاده از خدمات

مستندات و مشخصات برنامه‌ها و نمونه پروژه‌های انجام شده در نشانی www.yektaweb.com قابل دریافت است. خدمات ارایه شده در نشانی www.yektawebtest.ir/demo_conf قابل بررسی و آزمایش هستند. برای آغاز روند پیوستن به یکتاوب می توانید قرارداد مربوطه را بررسی کرده و فرم درخواست سامانه را تکمیل نمایید.


تهیه لوح فشرده همایش
امکان تهیه و ارایه یک نسخه لوح فشرده اطلاعات و مقالات همایش با تکیه بر اطلاعات نهایی ارایه شده از سوی کارفرما، با هزینه ای معادل 7 میلیون ریال وجود خواهد داشت. برای این منظور اطلاعات نهایی و ویرایش شده (در قالب فایل‌های PDF و WORD ) باید 10 روز پیش از موعد درخواست لوح فشرده تحویل داده شوند. اسناد و فرم ها و نمونه سی دی همایش را در این بخش بررسی کنید:

اطلاعات مربوط به تهیه سی دی همایش

تخفیف خرید جمعی
برنامه برای استفاده در تنها یک پایگاه تنظیم شده است و برای استفاده در پایگاه‌های مختلف، باید چند برنامه خریداری شود. در صورت عقد قرارداد جمعی (یا خرید مجدد برنامه ظرف مدت کمتر از شش ماه) تخفیف‌هایی در نظر گرفته شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر، سند هزینه خدمات شرکت را دریافت و بررسی نمایید.

تخفیف خرید اینترنتی

با انجام همه‌ی مراحل به صورت الکترونیک (عقد قرارداد و پرداخت اینترنتی هزینه‌ها) می‌توانید از تخفیف 5 درصدی بهره‌مند شوید. برای مشاهده فرم پرداخت اینترنتی هزینه‌ها اینجا را کلیک کنید.


هر نظر و پیشنهادی که منجر به تسریع و ارتقای کار شود، ما را برای ارایه خدماتی بهتر راهنمایی خواهد کرد. پس با ما در تماس باشید و دیدگاه‌ها و خواست‌های خود از مجموعه برنامه‌های یکتاوب را با ما در میان بگذارید. از همراهی شما سپاسگزاریم.


AWT IMAGE
تمام حقوق برای شرکت یکتاوب افزار شرق محفوظ است به روز رسانی: ۱۳۹۵/۱۱/۲۷