بایگانی بخش رخدادهای مرتبط

img_yw_news
یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

مشکل سخت افزاری در سرور ۱۷۲ شرکت

متاسفانه ظهر روز شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰، هارد یکی از سرورهای شرکت دچار آسیب گردید که موجب توقف خدمات دهی سرور شد. نصب سرور جدید و بازیابی سایت ها ظرف کمتر از ۲۰ ساعت انجام شد و سایت ها از صبح روز یکشنبه آماده خدمات دهی شدند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ -

توقف SSL های رایگان روی سرورهای یکتاوب

با توجه به مشکلات خرید لیسنس از شرکت های خارجی، امکان تمدید SSL های رایگان روی سرورهای یکتاوب وجود ندارد. به همین دلیل اگر نیاز به استفاده از SSL دارید لازم است برای سایت خود خریداری کنید.

img_yw_news
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ -

شناسه دیجیتال اشیا یا DOR

شناسه دیجیتال اشیا  یا (DOR)  Digital Object Recognizer، یک کد منحصر به فرد برای هر شی است که همانند اثر انگشت برای آن می‌باشد. کد بین‌المللی DOR به مقاله نشریه و همایش، کتاب، پایان‌نامه، آثار هنری، نرم افزار و... تعلق می گیرد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۹ -

بروز مشکل سخت افزاری در یکی از سرورهای شرکت

متاسفانه یکی از سرورهای شرکت دچار اختلال سخت افزاری شده و تعدادی از سایت ها از دسترس خارج شده اند. تلاش ما در بازیابی هر چه سریع تر اطلاعات و فعالسازی مجدد پایگاه ها است. اما با توجه به حجم زیاد اطلاعات روی این سرور و لزوم تلاش برای برپایی مجدد سایت ها با کمترین آسیب، احتمال دارد تا روز شنبه درگیر این مساله باشیم. هر نوع تغییر وضعیت را در انتهای همین خبر به روز رسانی خواهیم کرد. ضمن عذرخواهی، لطفا از تماس تلفنی با شرکت خودداری کنید تا بتوانیم به جای پاسخگویی به تماس ها، انرژی و وقت بیشتری برای رفع مشکل اختصاص دهیم.

img_yw_news
یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ -

پشتیبانی خدمات اجرایی یکتاوب

 شرکت یکتاوب پس از بررسی سامانه‌های موجود و علت‌یابی مشکلات آنها، تصمیم بر راه‌اندازی پشتیبانی خدمات اجرایی مبتنی بر وبسایت برای ساماندهی استفاده از نرم‌افزار با قابلیت یکتاوب نموده است. در همین راستا، صفحه اینستاگرام بخش اجرایی شرکت با نام yekta.mag راه‌اندازی شد و اولین کارگاه آموزشی مجازی سبا (سامانه بررسی اسناد) در روز چهارشنبه مورخ ۲۶ آذر ۹۹ از ساعت ۸ تا ۱۲ صبح به صورت رایگان در بستر اینستاگرام برگزار خواهد شد.  

img_yw_news
سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹ -

افزایش هزینه خدمات و نرم افزارها

بعد از چند سال ثابت ماندن هزینه ها، با هدف توسعه و تقویت برنامه ها و خدمات، هزینه های خرید و نصب نرم افزارها و نیز خدمات مرتبط حدود ۲۵ درصد افزایش داده شدند. امیدواریم با همکاری شما مشتریان گرامی بتوانیم کیفیت سامانه ها و خدمات را ارتقا دهیم.

img_yw_news
یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ -

ارتقای جامع فناوری سامانه های یکتاوب

امکان استفاده سامانه یکتاوب از آخرین نسخه برنامه های سرور فراهم شد.

img_yw_news
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹ -

اطلاعیه شرکت یکتاوب در خصوص ادعای نفوذ به سایت ها

مدتی است گروه هایی در فضای مجازی در خصوص نفوذ به سایت های شرکت های مختلف از جمله یکتاوب بحث هایی مطرح می کنند.

img_yw_news
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ -

تخفیف خرید سامانه ها ویژه پایان سال 98

شرایط استفاده از این تخفیف عبارتند از: 1- تمام کارها باید از طریق فرم ها و ارتباط الکترونیک (ترجیحا ایمیل و در صورت ضرورت تلفن) انجام شوند. برگزاری هر نوع جلسه (هماهنگی، معرفی محصول، آموزش در محل کارفرما و ...) باعث لغو این تخفیف می شود. 2- ارایه آموزش در محل کارفرما با دریافت هزینه جداگانه (بین 500 هزار برای تهران تا 1-2 میلیون تومان برای شهرستان ها) امکان پذیر است. برگزاری جلسه آموزش در محل شرکت رایگان می باشد. 3- خریدهای جمعی شامل 50 درصد تخفیف در هزینه نهایی خواهند بود. اما تخفیف ها با هم جمع نخواهند شد. 4- قراردادهای پشتیبانی شامل تخفیف نخواهند شد و تخفیف فقط برای فروش نرم افزار جدید در نظر گرفته شده است. 5- کل هزینه قرارداد باید یکجا (قبل یا بعد از نصب سامانه) پرداخت شود. سختی شرایط پرداخت (مثل تقسیط پرداخت، دریافت ضمانتنامه بانکی، ارسال قراردادهای سفارشی پیچیده که نیاز به صرف وقت زیاد دارند، دشواری پرداخت هزینه و ...) موجب لغو تخفیف خواهد شد. به طور خلاصه اگر کار عقد قرارداد (یا صدور فاکتور)، دریافت اطلاعات، نصب سایت ها و دریافت هزینه سریع و راحت انجام شوند، امکان استفاده از تخفیف وجود خواهد داشت. امیدواریم با کاهش مقطعی هزینه ها برای مجموعه پژوهش که جزو بخش های کم درآمد کشور است، بتوانیم در پیشرفت کشور در حوزه پژوهش نقش داشته باشیم.

img_yw_news
دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸ -

خدمات تبدیل PDF به اسلایدشو برای مقالات

امکان تبدیل PDF به اسلایدشو برای مقالات علمی منتشر شده در سامانه نشریات فراهم شد. این خدمات به صورت سرویس تحت وب توسط شرکت فروخته می شود و برای هر مقاله 100000 ریال (ده هزار تومان) هزینه دارد. در صورت خرید با تعداد بالاتر از 50 مقاله، هزینه به نصف کاهش یافته و با خرید بیشتر امکان تخفیف بیشتر وجود دارد. در این صورت می توانید برای تعیین هزینه نهایی با ایمیل شرکت به نشانی yektawebgmail.com یا از طریق تیکت از داخل پانل مدیریت سایت خود مکاتبه کنید. برای مشاهده نمونه مقاله به نشانی زیر مراجعه کنید: http://mjms.modares.ac.ir/article-30-27101-fa.html  

img_yw_news
یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ -

راهنمای مدیریت استاندارد مجلات پژوهشی

راهنمای مدیریت استاندارد مجلات پژوهشی با سامانه‌ی اختصاصی یکتاوب برای مجلات پژوهشی منتشر شد. با توجه به سندی که وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به‌تازگی منتشر کرده است، مجلات پژوهشی باید ویژگی‌های ذیل را داشته باشند تا در ارزیابی وزارت علوم رتبه‌ی شایسته‌ای دریافت کنند ...

img_yw_news
یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ -

بروشور سامانه‌ی اختصاصی مدیریت پایگاه دانشگاه

بروشور معرفی امکانات ویژه‌ی سامانه‌ی اختصاصی مدیریت پایگاه دانشگاه منتشر شد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ -

سامانه‌ جامع همایش‌ها برای تجمیع و آرشیو همایش‌های قبلی

 شرکت یکتاوب افزار شرق به‌تازگی سامانه‌ی جامع همایش‌ها را طراحی و راه‌اندازی کرده که به کمک آن می‌توان چند همایش را در چارچوب یک سامانه تجمیع کرد و آرشیو همایش‌های قبلی را در اختیار کاربران قرار داد.

img_yw_news
شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ -

معرفی طرح حمایت

img_yw_news
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ -

استخدام نیروی پرسنلی دایم برای بخش طراحی وب

شرکت یکتاوب‌افزار شرق برای تکمیل کادر فنی و اداری خود و توسعه فعالیت‌ها، و همچنین کسب رضایت مشتریان، متخصصان خلاق، فعال و دارای مهارت و سوابق مفید در زمینه طراحی وب  را به همکاری دعوت می‌نماید. برای این دوره استخدام افراد دارای تبحر در طراحی صفحات وب با html و JS و CSS و تولید افکت های پیشرفته با کمک اسکریپت های JQuery یا موارد مشابه در اولویت می باشند. برای آگاهی از زمینه‌های فعالیت‌ و سوابق شرکت سایت شرکت را بررسی کنید. لطفا برای شروع همکاری فرم اطلاعات استخدامی را پر کنید و منتظر تماس از طرف شرکت باشید. شرایط عمومی استخدام را در اینجا بررسی نمایید.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ -

آگهی استخدام نیروی آموزش در شرکت یکتاوب

شرکت یکتاوب‌افزار شرق برای تکمیل کادر آموزش از نیرویی با تجربه و سابقه مرتبط و دارای شرایط و توانمندی های زیر دعوت به همکاری می‌نماید. توانمندی های لازم: ظاهر و گفتار مناسب برای مدیریت جلسات آموزش / آشنایی با مباحث وب، اینترنت و سامانه مدیریت محتوا / توانایی مدیریت جلسات / امکان حضور در ماموریت های تهران و شهرستانها برای آگاهی از زمینه‌های فعالیت‌ و سوابق شرکت سایت شرکت را بررسی کنید. لطفا برای شروع همکاری فرم اطلاعات استخدامی را پر کنید و منتظر تماس از طرف شرکت باشید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ -

برگزاری کارگاه‌های نگارش حرفه‌ای بر اساس مستندات الزویر

دپارتمان اجرایی و نمایه‌سازی یکتاوب بر اساس مستندات الزویر برگزار می‌کند ...

img_yw_news
سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ -

تمرکز فعالیت ها برای ساده سازی و تسهیل کار با برنامه

با توجه به دریافت بازخوردها و پیشنهادهای دلسوزانه مدیران برخی پایگاه ها، و با توجه به امکانات بی شمار سامانه های یکتاوب، حداقل تا مدت 6 ماه فعالیت های توسعه ای کند تر خواهند شد و در این مدت بر روی تسهیل کار با برنامه متمرکز خواهیم شد. تلاش ما بر این خواهد بود که تمام افرادی که به نحوی با پایگاه ها در ارتباط هستند (از مدیر اصلی و کارشناسان و داوران، تا کاربر عادی) از نتایج ساده سازی برنامه بهره مند شوند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ -

ارایه فهرست مقالات مشابه توسط نرم‌افزار هوشمند یکتاوب

در پرونده مقالات، امکان دریافت فهرست مقالات مشابه با مقاله مورد نظر فراهم شد. این سامانه مقالات منتشر شده در سایت نشریات فارسی و انگلیسی داخل کشور (که مجهز به نرم افزارهای منظمی مثل یکتاوب، OJS، سیناوب، کوثر و ... هستند) را جستجو کرده و فهرست مقالات مشابه را در پرونده مقاله درج می کند. این بخش با بررسی log های ثبت شده به تدریج دقیق تر و کامل تر خواهد شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ -

هشدار به مدیران پایگاه برای افزایش امنیت رایانه ها

در بررسی های بر روی پایگاه های شرکت متوجه شدیم که دو سایت به نوعی از بد افزار آلوده هستند. این بد افزار به دلیل مدیر پایگاه استفاده از رایانه های نا امن، در هنگام ویرایش مطالب به سایت وارد شده بودند. لطفا دقت کنید که رایانه هایی که برای مدیریت سایت استفاده می شوند باید مجهز به آنتی ویروس و فایروال بروز باشند. همچنین ترجیحا از مرورگر firefox استفاده کنید و افزونه های نامعتبر را غیر فعال کنید.

img_yw_news
دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴ -

شرکت در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری سال 1394

شرکت یکتاوب افزار شرق در شانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار که در محل دایمی نمایشگاه های تهران برگزار گردیده است شرکت کرده است. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات یا تبادل نظرات با مدیر شرکت می توانید هر روز از ساعت 10 تا 14 به محل غرفه شرکت (واقع در سالن 27)  مراجعه نمایید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ -

تغییرات و امکانات جدید برنامه یکتاوب در بروزرسانی آبانماه 1394

در نسخه جدید برنامه امکانات زیادی تقویت شده اند و تغییرات موثری برای بهبود عملکرد ایجاد شده است. از جمله این تغییرات می توان به افزایش و بهینه سازی ماژول پرداخت الکترونیک (امکان استفاده از 17 درگاه بانک کشور و نیز ثبت جزییات پرداختها)، بهینه سازی و عمومی سازی ماژول کارگاه آموزشی (از ثبت نام تا گواهی شرکت در کارگاه) و نصب قالب مدرن شماره یک با امکان سفارشی سازی، فعالسازی ویرایشگر جدید برنامه (با رفع مشکل کپی کردن در IE) اشاره کرد. برای مشاهده تغییرات برنامه از لینک زیر استفاده کنید: فهرست آخرین تغییرات و قابلیت های برنامه

img_yw_news
جمعه ۱۷ مهر ۱۳۹۴ -

زبان فارسی هفدهمین زبان علمی دنیا شد

هم اکنون براساس آخرین آمار پایگاه استنادی اسکوپوس تا تاریخ 10/7/1394 ، ۶ صدم درصد از کل تولیدات علمی جهان به زبان فارسی است و این در حالی است که در سال ۲۰۰۵ این میزان تنها ۱ صدم درصد بوده است. نکته قابل توجه در این میان اما کاهش تولید مقالات علمی به زبان عربی است. زبان عربی با حدود ۳۰۰ میلیون مخاطب و گویش کننده تنها ۳ دهم درصد مقالات علمی به زبان عربی داشته است. توضیح کامل و فهرست 10 نشریه برتر (که 5 نشریه از آنها از خدمات یکتاوب استفاده می کنند) را در ادامه مطلب بررسی کنید.

img_yw_news
یکشنبه ۵ مهر ۱۳۹۴ -

آغاز جشنواره فصل پژوهش و تخفیف فوق العاده

خبر مرتبط: آغاز جشنواره زمستانه و تخفیف فوق العاده سامانه های شرکت پاییز، فصل پژوهش کشور با توجه به این موضوع که بسیاری از دانشگاه ها سامانه های پژوهشی خود را در هفته پژوهش در معرض نمایش قرار می دهند، شرکت یکتاوب در راستای تحقق اهداف عالی دانشگاه ها و مراکز علمی، سامانه های خود را تا انتهای آذرماه با ۵۰ درصد تخفیف (۱۵ میلیون ریال به جای ۳۰ میلیون ریال برای خرید یک سامانه) به فروش می رساند. دلایل اعلام زودهنگام این تخفیف و نیز شرایط استفاده از تخفیف را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱ مهر ۱۳۹۴ -

آغاز نصب قالب های گرافیکی پیشرفته برای نشریات

همزمان با اول مهر، نصب قالب های گرافیکی پیشرفته بر روی سایت های نشریات آغاز شد. چند نمونه برای تست نهایی، رفع اشکالات جزیی و بررسی توسط کاربران در نشانی زیر نصب گردیده است. http://www.journalsystem.ir/demo5 تفاوت این نسخه ها با نسخه های دمویی که قبلا اعلام شده بودند، این است که کل صفحات فرعی و فرم ها و ... هم برای سازگاری با قالب جدید بازنویسی شده اند. مزیت این کار امکان استفاده از سایت در تمام نمایشگرها است. مثلا کاربران می توانند از طریق موبایل همه کارها (ثبت نام و داوری و ارسال مقاله و ...) را انجام دهند. همچنین امکانات توسعه بسیار مناسبی برای امکان سفارشی شدن قالب برای سایت هافراهم شده است که بعدا اعلام خواهند شد. لطفا این سایت ها را بررسی کنید و اگر نظر یا پیشنهادی درباره این قالب ها دارید از طریق ایمیل شرکت برای ما ارسال کنید. با دریافت نظرات کاربران چند روز دیگر روش استفاده از این قالب برای همه سایت ها اعلام خواهد شد تا مدیران سایت ها بتوانند خودشان برای تغییر قالب و انجام تنظیمات مربوطه اقدام کنند. آشنایی با قالب مدرن یکتاوب: قالب های نوع awt1 و awt2 در ابتدای توسعه برنامه و به صورت عمومی برای همه پایگاه ها طراحی شده بودند. با گذشت زمان و توسعه فناوری های جدید، استفاده از این فناوری ها برای ارتقای ظاهر گرافیکی برنامه ضروری به نظر می رسید. برای تحقق این امر طرح بهسایت آغاز شد و طی چند سال اخیر تعدادی از سایت ها از این طرح استفاده کردند. اما این روش کند و پر هزینه بود و همه سایت ها نتوانستند از آن استفاده کنند. در نهایت برای افزایش زیبایی و کارآیی همه سایت ها، این نتیجه رسیدیم که قالب های نوع modern01 را به صورت اختصاصی متناسب با هر نوع پایگاه (نشریه، همایش، انجمن و ...) توسعه داده و به صورت رایگان در اختیار همه پایگاه ها قرار دهیم. قالب های جدید با کمک فناوری های جدیدتری توسعه داده شده اند. استفاده از div به جای table سرعت بارگذاری صفحات را افزایش داده و نیز باعث تسهیل استفاده از پایگاه از طریق موبایل و تبلت گردیده اند. در حال حاضر قالب پایگاه نشریات تکمیل شده است و نصب آن آغاز گردیده است. امیدواریم تا پایان سال 1394، قالب اختصاصی را برای تمام سامانه های اصلی شرکت در اختیار مشتریان قرار دهیم. در طراحی این قالب، حداکثر امکانات تغییر و توسعه توسط کاربر برای اختصاصی سازی مد نظر بوده است. به همین دلیل در برخی بخش ها، کدهای استفاده شده به صورت فایل های txt در دسترس قرار گرفته اند تا به سادگی قابل ویرایش باشند. هر چند این امر در اولین نگاه باعث پیچیدگی کار با قالب می شود، اما با کمی دقت و تمرین مزایای استفاده از فایل های متنی را احساس خواهید کرد. (این روش مشابه مزیت کار با خط فرمان در لینوکس نسبت به محیط گرافیکی در ویندوز است.) همچنین امکان اضافه کردن کدهای جدید به css و java script فراهم شده است. همچنین فایل های قالب صفحات با کد html قابل ویرایش در دسترس کاربران قرار گرفته اند تا در صورت نیاز قالب اختصاصی خود را فراهم کنند یا قالب های موجود سایت را تغییر دهند. منتظر اخبار بعدی یکتاوب باشید...

img_yw_news
جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ -

اختیاری شدن پرداخت هزینه خدمات جانبی شرکت!

پیرو مذاکره با برخی مشتریان و مسایل و مشکلات مالی دانشگاه ها و نیز برای افزایش رضایت مشتریان، هزینه برخی خدمات شرکت به صورت اختیاری اعلام خواهند شد. به این صورت که ابتدا کارها انجام شده و سپس هزینه خدمات به صورت ایمیل به کارفرما اعلام می شوند. اگر کارفرما امکان پرداخت را داشت و رضایت خود را برای پرداخت کامل هزینه یا بخشی از آن اعلام کرد، فاکتور خدمات برای سازمان ارسال می شود (برای تسریع امور امکان پرداخت اینترنتی هم وجود دارد)فهرست مواردی که شامل هزینه اختیاری می شوند و نکات ضروری را در ادامه مطلب ببینید.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ -

اضافه شدن امکانات جدید به سامانه مدیریت نشریات

امکانات جدیدی در بخش دریافت و بررسی مقالات و نیز در بخش انتشار مقالات و درج DOI و نمایش خودکار اطلاعات گوگل اسکالر و SCImago در سایت اضافه شده است. برای مشاهده فهرست کامل و آشنایی با نحوه تنظیم و استفاده از این امکانات بخش "فهرست تغییرات" را از بخش مدیریت سایت خود یا نشانی زیر بررسی کنید.فهرست تغییرات برنامه

img_yw_news
چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ -

انتشار مستندات و اسلایدهای جدید معرفی و آموزش برنامه

به کوشش بخش مستندسازی شرکت، مستندات و اسلایدهای جدید معرفی و آموزش برنامه منتشر گردید. مستندات جدید عبارتند از:اسلایدهای آشنایی با شرکت یکتاوب افزار شرق (ppt به حجم 13 مگابایت)اسلایدهای آشنایی با ویژگی‌های برنامه یکتاوب (ppt به حجم 3 مگابایت)اسلایدهای آشنایی کامل با بخش مدیریت نشریات از دریافت تا انتشار مقاله (ppt به حجم 18 مگابایت)مستند معرفی شرکت، ویژگی‌های برنامه، آموزش برنامه و بخش مدیریت نشریات (doc به حجم 1 مگابایت)مستند مدیریت پایگاه نشریات (pdf به حجم 140 کیلو بایت) مستند آشنایی با بخش پرونده‌ی مقالات (doc به حجم 300 کیلو بایت) معرفی توانمندی‌های شرکت یکتاوب افزار شرق (pdf به حجم 450 کیلو بایت) خواهشمندیم پس از مطالعه‌ی مستندات جدید، ما را از نظرهای ارزشمند خود بهره‌مند نمایید.

img_yw_news
شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ -

دریافت نماد اعتماد الکترونیکی توسط شرکت یکتاوب

مدتی است که مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت اقدام به ارائه‌ی نشانی تحت عنوان “نماد اعتماد الکترونیکی” یا “eNAMAD” به وب سایت‌هایی که کالاهای خود را از طریق اینترنت به فروش می‌رسانند یا (فروشگاه‌های اینترنتی) کرده است. این نماد، که نشانی مبنی بر قابل اعتماد بودن سایت مورد نظر جهت انجام خرید و پرداخت وجه به سایت است، در پی گذراندن مراحلی، برای نمایش بر روی وب سایت، قابل دریافت می‌باشد و این مراحل توسط شرکت هم انجام شده اند. در ضمن راهنمای مربوط به نصب کد مربوطه به روزرسانی شده است.

img_yw_news
شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ -

شرکت در سومین همایش مدیران فناوری اطلاعات مراکز علمی

شرکت یکتاوب به عنوان تولیدکننده‌ی نخستین سامانه‌ی مدیریت یکپارچه‌ی نشریات علمی در ایران در سومین همایش مدیران فناوری اطلاعات مراکز علمی حضور فعال داشت. این همایش به ریاست جناب آقای دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم روز چهارشنبه 20 خرداد1394 در سالن ایوان شمس برگزار شد. همزمان با این همایش یک نمایشگاه تخصصی برگزار شد که شرکت‌کنندگان با ارائه آخرین دستاوردهای کاربست فناوری در دانشگاه ها، پژوهشگاه ها، مراکز رشد و پارکهای فناوری امکان به اشتراک گذاری دانش و تبادل تجربه های برتر را فراهم آوردند.

صفحه 1 از 4    
اولین
قبلی
1