بایگانی بخش سایر سامانه ها

img_yw_news
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ -

پایگاه ویژه اعضای هیات علمی و پژوهشگران

پایگاه وب ویژه‌ی پژوهشگران و اعضای هیات علمی سامانه‌ی پایگاه وب ویژه‌ی پژوهشگران و اعضای هیات علمی برای مدیریت کارنامه علمی و همچنین برقراری ارتباط موثر با دانشجویان، همکاران و مسئولان دانشگاه توسعه یافته است. این سامانه دارای سه بخش اصلی کارنامه‌ی علمی الکترونیک، مدیریت افراد و دسترسی‌ها و بخش ویژه طراحی و برگزاری آزمون است. بخش مدیریت افراد و دسترسی‌ها، ابزارهایی برای دسته‌بندی، ایجاد دسترسی و ورود اطلاعات در اختیار مدیر پایگاه می‌گذارد. بخش طراحی و برگزاری آزمون، امکان برگزاری آزمون‌های برخط با محدودیت زمانی و مشاهده‌ی سریع امتیاز نهایی را فراهم می‌کند.

img_yw_news
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ -

ثبت‌نام آزمون استخدامی دانشگاه‌ها و سازمان‌ها

سامانه ثبت‌نام آزمون استخدامی دانشگاه‌ها و سازمان‌ها سامانه ثبت نام آزمون استخدامی دانشگاه ها و سازمان ها با هدف تسریع و ساماندهی آزمون‌های استخدامی دانشگاه‌ها و سازمان ها طراحی شده است. با کمک این سامانه می توان تنظیم متون، مدیریت محتوای پایگاه، انتشار آگهی، ایجاد کد رهگیری، امکان برخط کارت ورود به جلسه و امکان ارسال اطلاعات برای ثبت نام کنندگان را فراهم ساخت.

img_yw_news
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ -

ثبت ایده‌ها برای مدیریت خلاقانه سازمان‌ها

سامانه ثبت ایده‌ها سامانه ثبت ایده ها، برای ثبت ایده ها، نظرات و ارتباط مستقیم با ریاست سازمان در راستای مدیریت خلاقانه شکل گرفته است. با راه اندازی این سامانه تمام مراحل ثبت ایده، دریافت کد رهگیری، گزارش گیری از پروژه ها و ایده های ثبت شده، ارسال به بخش های مرتبط و پیگیری به صورت یک فرایند الکترونیک و منظم انجام پذیر است. این سامانه می تواند در تسریع و سهولت فعالیت و همچنین پیشبرد اهداف سازمان نقش مهمی را ایفا نماید.

img_yw_news
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ -

ثبت ساعات حضور کارکنان و اعضای هیات علمی

سامانه ثبت ساعات حضور اعضای هیات علمی سامانه ثبت ساعات حضور اعضای هیات علمی برای مدیریت و ثبت ساعات ورود و خروج اساتید، پژوهشگران و کارکنان به صورت الکترونیک و از طریق پایگاه فراهم آمده است. با کمک این سامانه ثبت ساعات حضور، گزارش گیری به صورت روزانه یا ماهانه، تجزیه و تحلیل و چگونگی حضور اساتید و کارکنان به صورت منظم و الکترونیک صورت می پذیرد.

img_yw_news
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ -

اعتبارسنجی و ارزشیابی نیمه‌خودکار زیربخش‌های وب

سامانه اعتبارسنجی و ارزشیابی نیمه‌خودکار زیربخش‌های وب سامانه اعتبارسنجی و ارزشیابی، امکان ارزیابی فنی و محتوایی پایگاه‌ها و زیربخش‌های آن‌ها به صورت الکترونیک فراهم می سازد. با کمک این سامانه می توان پایش محتوای صفحات وب و نیز بررسی خودکار مسائل آنها را به صورت یک فرایند الکترونیک منظم انجام داد. این سامانه دارای سه بخش ارزیابی فنی، ارزیابی محتوایی و امتیازات ویژه است. بخش مدیریت تنظیماتی مانند امکان مشاهده عمومی آمار زیربخش‌ها، افزودن امتیاز پایه، تعیین امتیاز برای شاخص های فنی، مشاهده ارزشیابی های فنی و ... را فراهم می نماید.

img_yw_news
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ -

ثبت سوابق پژوهشی و اجرایی اعضای هیات علمی

   پایگاه آزمایشی (Demo)  آموزش و پشتیبانی  فهرست مشتریان  روش خرید (فرم های راه اندازی و نمونه قرارداد)