پرسش‌های متداول


:: عقد قرارداد، راه اندازی و پشتیبانی پایگاه و خدمات مربوطه
# چرا شرکت استفاده از روش ارتباط الکترونيک را توصيه مي​کند؟ در حاليکه بسياري از شرکت​ها انواع روش هاي ارتباط با مشتري را فراهم آورده اند؟

ارتباط الکترونیک و ارسال دقیق فهرست درخواست ها و پاسخ ها به نوعی استفاده مناسب از فناوری محسوب میشود و جاي تعجب دارد که حتی کاربران حرفه ای فناوری اطلاعات نیز وقتی حرف ایمیل جای تلفن به وجود می آید ناراحت و نگران میشوند.

در بسياري از موارد (مانند پيگيري امور قرارداد و مسايل مالي) استفاده از تلفن روش تماس موثري است. اما در موارد مربوط به پشتيباني و رفع اشکال عدم استفاده از فناوري​هاي مدرن تري مانند ايميل مي تواند منجر به کندي يا گاهي عدم انجام درخواست​ها گردد.

گاهي پيش آمده است که تماس تلفني به صورت مکرر براي رفع يک اشکال خاص صورت گرفته است. همکاران ما پس از بررسي درخواست، پاسخ داده اند که اشکال ذکر شده رفع شده است يا در حال حاضر اشکالي وجود ندارد. اما از طرف کاربر تاکيد مي شده است که اشکال همچنان باقي است. در نهايت وقتي لينک دقيق صفحه از طرف کاربر ارسال شده است متوجه شده​ايم که اشکال در بخشي متفاوت از آنچه ما بررسي مي​کرده ايم رخ داده است.

به همين دليل و نيز به منظور افزايش زمان دسترسي به بخش پشتيباني است که شرکت توصيه مي کند براي رفع سريع اشکالات آموزشي يا نرم​افزاري از متن فارسي دقيق (به صورت مستقيم يا فايل ضميمه)  به همراه لينک يا پيغام هاي صفحه مورد بحث و در صورت لزوم از Print Screen استفاده گردد.

شرکت يکتاوب تمهيداتي فراهم نموده است که پيشنهاد ها و درخواست هاي ارسال شده به صورت ایمیل کاملا بررسی شده و در اسرع وقت پاسخ داده میشوند. جالب است بدانيد که در حال حاضر تراکنش​هاي موفق پرسش و پاسخ هاي شرکت با کاربران گاهي از 50 مورد در روز نيز فراتر مي​رود.


1388/10/10 Question Link Show Print Version
پرسش‌های خود را ارسال کنید       کل پرسش های متداول را ببینید