ارتقای جامع فناوری سامانه های یکتاوب

 | تاریخ ارسال: 1399/5/19 | 
با بازنویسی و تغییرات وسیع در برنامه، امکان نصب برنامه یکتاوب روی بسترهای جدید فراهم شد. آخرین فناوری های موجود برای وب سرویس Apache، بانک اطلاعاتی MySQL و برنامه  Php مورد بررسی قرار گرفته و تغییرات لازم برای سازگار کردن برنامه با آنها انجام شده است. به این ترتیب، حداکثر امنیت و کارآیی، توسعه پذیری و سازگاری با نرم افزارهای جدید فراهم گردیده است. برای مثال با توجه به سرعت بالاتر Php ۷.۴ در تست های انجام شده شاهد حداقل ۱۰ درصد سرعت بیشتر در اجرای برنامه بودیم.
برای استفاده از بسترهای جدید لازم است حتما از نسخه های بالاتر از ۴۲۰۰ برنامه یکتاوب استفاده شود. به زودی سروهای یکتاوب به CloudLinux OS  مجهز شده و در خصوص نحوه ارتقای سرورهای سازمانی اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد. برنامه بر روی بستر زیر تست گردیده است:
Apache/۲.۴.۴۳
PHP Version ۷.۴.۸
MySQL ۱۰.۴.۱۳-MariaDB
با توجه به صرف وقت و انرژی زیاد برای این تغییرات، برخی پروژه ها و پاسخ ها با تاخیرهایی کوتاه مواجه شده اند که امیدواریم با اتمام تغییرات به سرعت انجام شوند. از شکیبایی و همراهی شما کاربران گرامی برای ارتقای برنامه سپاسگزاریم.
برای ارتقای سرویس ها روی سرورهای سازمانی و تنظیمات مربوطه در سایت ها، بسته به تعداد و حجم سایت ها بین ۱۰ تا ۳۰ میلیون ریال هزینه در نظر گرفته خواهد شد. برای سفارش ارتقا می توانید از طریق ایمیل با ما مکاتبه کنید.