پایگاه وب ویژه ی کارخانه ها و کارگاه ها

روش خرید و استفاده از پایگاه ویژه کارخانه ها و کارگاه ها

 هزینه‌های نصب و راه‌اندازی

به طور معمول راه‌اندازی پایگاه ویژه پایگاه ویژه کارخانه ها و کارگاه ها با ثبت دامنه، اختصاص فضا، طراحی قالب عمومی با طرح و رنگ مورد نظر، آموزش و پشتیبانی یک‌ساله، شصت میلیون ریال و برای راه اندازی پایگاه و امکانات پایه و نیز گردآوری و تدوین اطلاعات، ورود اطلاعات به پایگاه، مدیریت پروژه و کمک به فعال شدن پایگاه برابر صد میلیون ریال هزینه خواهد داشت. پشتیبانی بروزرسانی برنامه برای سال‌های بعدی، با هزینه‌ای معادل 20 درصد هزینه ی قرارداد + تورم اعلام شده توسط بانک مرکزی انجام خواهد شد.

مراحل عقد قرارداد و استفاده از خدمات

 مستندات و مشخصات برنامه‌ها و نمونه پروژه‌های انجام شده در نشانی www.yektaweb.com قابل دریافت است. خدمات ارایه شده در نشانی www.yektawebtest.ir/demo_cmp قابل بررسی و آزمایش هستند. برای آغاز روند پیوستن به یکتاوب می توانید قرارداد مربوطه را بررسی کرده و فرم درخواست سامانه را تکمیل نمایید.

تخفیف خرید جمعی

برنامه برای استفاده در تنها یک پایگاه تنظیم شده است و برای استفاده در پایگاه‌های مختلف، باید چند برنامه خریداری شود. در صورت عقد قرارداد جمعی (یا خرید مجدد برنامه ظرف مدت کمتر از شش ماه) تخفیف‌هایی در نظر گرفته شده است.


هر نظر و پیشنهادی که منجر به تسریع و ارتقای کار شود، ما را برای ارایه خدماتی بهتر راهنمایی خواهد کرد. پس با ما در تماس باشید و دیدگاه‌ها و خواست‌های خود از مجموعه برنامه‌های یکتاوب را با ما در میان بگذارید. از همراهی شما سپاسگزاریم.