پایگاه ویژه بیمارستان، کلینیک و مراکز درمانی

روش خرید و استفاده از پایگاه ویژه بیمارستان، کلینیک و مراکز درمانی

هزینه‌های نصب و راه‌اندازی

به طور معمول راه‌اندازی پایگاه ویژه بیمارستان، کلینیک و مراکز درمانی با ثبت دامنه، اختصاص فضا، طراحی قالب اختصاصی با طرح و رنگ مورد نظر، آموزش و پشتیبانی یک‌ساله و امکانات اختصاصی و پیشرفته بسته به تعداد زیربخش بین شصت تا نهصد میلیون ریال هزینه خواهد داشت. پشتیبانی و به‌روزرسانی برنامه برای سال‌های بعدی، با هزینه‌ای معادل 20 درصد هزینه ی قرارداد + تورم اعلام شده توسط بانک مرکزی انجام خواهد شد. در صورت عقد قرارداد جمعی (یا خرید مجدد برنامه ظرف مدت کمتر از شش ماه) تخفیف‌هایی در نظر گرفته شده است.
نکته مهم در محاسبه‌ی هزینه‌ها، توجه به تعداد زیربخش‌های مورد نیاز برای پایگاه بیمارستان است. منظور از زیربخش‌های وب، بخش‌های مجزایی مانند ریاست بیمارستان، معاونت بیمارستان یا واحد حسابداری با طراحی و مدیریت و صفحه اول مخصوص به خود است. برای مثال شاید برای بیمارستان خاصی به دلیل محدودیت عملکرد، داشتن یک زیربخش اصلی و 5 زیربخش برای هر یک از واحدها کافی باشد (و اطلاعات سایر بخش‌ها و مدیریت‌ها به صورت صفحات و مطالب در دل همان زیربخش‌ها منتشر شوند). اما بیمارستان دیگری با توجه به گستردگی عملکرد و حجم بیشتر اطلاعات، بخواهد به هر یک از مدیریت‌های بیمارستان و هر یک از واحدها نیز زیربخش اختصاصی بدهد.
بهتر است پیش از نهایی شدن قرارداد جدولی مانند زیر را تکمیل فرمایید تا در تصمیم‌گیری به شما کمک کند:

ردیف

عنوان فارسی

عنوان لاتین

نشانی

مدیر

1

اصلی

site1

www.site.com

آقای احمدی

website.com

2

واحد ریاست

Chancellor

chancellor.site.com

آقای حسینی

chancellor site.com

3

 واحد آزمایشگاه

  Laboratory Unit 

  lab.site.com

خانم کاظمی

  lab site.com

4

  واحد درمان

  Treatment Unit

  treat.site.com

خانم رشیدی

  treat site.com

 بدیهی است هر چه تعداد زیربخش‌های وب مورد نیاز بیشتر باشد، هزینه بیشتری نیز باید پرداخت شود. جدول زیر هزینه‌های افزایش یافته به ازای زیربخش‌های وب بیشتر را نشان می‌دهد.

تعداد زیربخش های وب هزینه خرید
1 زیر بخش (بیمارستان های کوچک) 60 میلیون ریال
2-5 زیربخش (بیمارستان های متوسط) 80 میلیون ریال

بیش از 5 زیربخش (بیمارستان های بزرگ)

10-900 میلیون ریال

به منظور مذاکره برای خرید همزمان تعداد بیشتر و آگاهی از چگونگی انجام کار و خدمات ارایه شده با ما تماس بگیرید.

مراحل عقد قرارداد و استفاده از خدمات

مستندات و مشخصات برنامه‌ها و نمونه پروژه‌های انجام شده در نشانی www.yektaweb.com قابل دریافت است. خدمات ارایه شده در نشانی www.yektawebtest.ir/demo_med قابل بررسی و آزمایش هستند. برای آغاز روند پیوستن به یکتاوب می توانید قرارداد مربوطه را بررسی کرده و فرم درخواست سامانه را تکمیل نمایید.

 تخفیف خرید جمعی
برنامه برای استفاده در تنها یک پایگاه تنظیم شده است و برای استفاده در پایگاه‌های مختلف، باید چند برنامه خریداری شود. در صورت عقد قرارداد جمعی (یا خرید مجدد برنامه ظرف مدت کمتر از شش ماه) تخفیف‌هایی در نظر گرفته شده است.


هر نظر و پیشنهادی که منجر به تسریع و ارتقای کار شود، ما را برای ارایه خدماتی بهتر راهنمایی خواهد کرد. پس با ما در تماس باشید و دیدگاه‌ها و خواست‌های خود از مجموعه برنامه‌های یکتاوب را با ما در میان بگذارید. از همراهی شما سپاسگذاریم.