سامانه آموزش و آزمون کارکنان

روش خرید و استفاده از سامانه آموزش و آزمون کارکنان

هزینه‌های نصب و راه‌اندازی

راه‌اندازی سامانه‌ی مدیریت آموزش و آزمون کارکنان با ثبت دامنه، اختصاص فضا، طراحی قالب عمومی با طرح و رنگ مورد نظر، آموزش و پشتیبانی یک‌ساله، بسته به سطح خدمات و تعداد ثبت نام سی میلیون ریال هزینه خواهد داشت. پشتیبانی و به‌روزرسانی برنامه در سال‌های بعدی، 20 درصد قیمت روز نرم افزار خواهد بود.

مراحل عقد قرارداد و استفاده از خدمات

مستندات و مشخصات برنامه‌ها و نمونه پروژه‌های انجام شده در نشانی www.yektaweb.com قابل دریافت است. خدمات ارایه شده در نشانی www.yektawebtest.ir/demo_gen قابل بررسی و آزمایش هستند. برای آغاز روند پیوستن به یکتاوب می توانید قرارداد مربوطه را بررسی کرده و فرم درخواست سامانه را تکمیل نمایید.

تخفیف خرید جمعی
برنامه برای استفاده در تنها یک پایگاه تنظیم شده است و برای استفاده در پایگاه‌های مختلف، باید چند برنامه خریداری شود. در صورت عقد قرارداد جمعی (یا خرید مجدد برنامه ظرف مدت کمتر از شش ماه) تخفیف‌هایی در نظر گرفته شده است.

در صورت فعالسازی این ماژول در برنامه های ارایه شده در سایر خدمات شرکت (مثل سامانه‌ی پایگاه انجمن، نشریه یا دانشگاه) امکان تخفیف تا پنجاه درصد در هزینه‌های این بخش وجود خواهد داشت.

تخفیف خرید اینترنتی

با انجام همه‌ی مراحل به صورت الکترونیک (عقد قرارداد و پرداخت اینترنتی هزینه‌ها) می‌توانید از تخفیف 10درصدی بهره‌مند شوید. برای مشاهده فرم پرداخت اینترنتی هزینه‌ها اینجا را کلیک کنید.


هر نظر و پیشنهادی که منجر به تسریع و ارتقای کار شود، ما را برای ارایه خدماتی بهتر راهنمایی خواهد کرد. پس با ما در تماس باشید و دیدگاه‌ها و خواست‌های خود از مجموعه برنامه‌های یکتاوب را با ما در میان بگذارید. از همراهی شما سپاسگزاریم.