بایگانی بخش رخدادهای مرتبط

img_yw_news
شنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۲ -

ارتقای جامع سامانه های یکتاوب - تیرماه 1402

امکان استفاده سامانه یکتاوب از آخرین نسخه برنامه های سرور فراهم شد.

img_yw_news
شنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۲ -

اطلاعیه ی یکتاوب در خصوص انتقال دامنه های بین المللی

با توجه به تشدید تحریم های شرکت NAMECHEAP دامنه های بین المللی انتقال داده خواهند شد.

img_yw_news
شنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۲ -

اطلاعیه ی یکتاوب در خصوص شایعات اخیر در مورد امنیت برنامه

متاسفانه افرادی در کشور بدون بررسی کافی اقدام به تماس با برخی دانشگاه ها در مورد  امنیت برنامه ی یکتاوب کرده اند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ -

آغاز طرح اوج یکتاوب

طرح اوج یکتاوب با هدف بهسازی و ارتقای خدمات و امکانات , نیز بررسی و سفارشی سازی پایگاه ها آغاز شد.

img_yw_news
یکشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۱ -

ارتقای جامع فناوری سامانه های یکتاوب

امکان استفاده سامانه یکتاوب از آخرین نسخه برنامه های سرور فراهم شد.

img_yw_news
دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱ -

نتایج تست امنیتی SSL/TLS در سایت یکتاوب

تست امنیتی SSL/TLS  سایت شرکت یکتاوب

img_yw_news
پنجشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۱ -

مسدود شدن دسترسی به cpanel و webmail از خارج کشور

دسترسی به سرویس هایی مانند cpanel و webmail از بیرون از کشور مسدود شد.

img_yw_news
دوشنبه ۹ آبان ۱۴۰۱ -

اختلال موقت در دریافت فایل در یکی از سرورهای شرکت

در روزهای شنبه و یکشنبه مورخ 7 و 8 آبانماه سال جاری، برای دقایقی یکی از سرورهای شرکت، به دلیل مشکل فنی قادر به دریافت فایل نبوده است. با توجه به این رخداد، امکان دارد برخی مقالات دریافتی فاقد فایل باشند. در این صورت لازم است مکاتبه ی لازم با کاربران برای دریافت مجدد فایل های مربوطه انجام شوند. مجموعا حدود 2 ساعت این مشکل تداوم داشته است. ضمن عذرخواهی از بروز این رخداد، تلاش خواهیم کرد تا حد امکان چنین مشکلاتی در آینده رخ ندهند.

img_yw_news
یکشنبه ۱ آبان ۱۴۰۱ -

افزایش حساسیت فایروال سرورهای اصلی شرکت

با توجه به حملات گسترده به سرورهای شرکت، تنظیم مجدد فایروال ها انجام گردیده است تا انواع حملات نفوذگران به موقع شناسایی و متوقف شوند. اگر به هر دلیلی با پیام محدودیت روبرو شدید، لطفا متن پیام - نه تصویر آن را- را برای شرکت ایمیل کنید.

img_yw_news
یکشنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ -

اضافه شدن یک قالب مدرن جدید به برنامه

قالب مدرن شماره ۵ به عنوان قالب مدرن سازمانی از نوع wide و بهینه سازی شده برای تمام محیطها در انتهای بخش تنظیمات قالب مدرن اضافه شد. این قالب برای تمام سایت ها قابل استفاده می باشد و براحتی می توان آن را سفارشی نمود.

img_yw_news
یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ -

اتمام عملیات فنی روی سرور سوم شرکت

عملیات فنی برای ارتقای سخت افزاری و نرم افزاری سرور سوم شرکت با موفقیت پایان یافت. لطفا پایگاه خود را بررسی نمایید و اگر مشکلی بود اطلاع دهید. در ضمن اگر از smtp برای اتصال به mail server سازمانی خود استفاده می کرده اید، لازم است مجددا آی پی سرور mail خود را برای مجاز شدن در فایروال ارسال کنید. خبر قبلی: با توجه به برنامه ریزی برای تعویض هاردهای سرور با هدف Maintenance و افزایش کارآیی، سایت های روی سرور ۲۲۳ از بامداد روز سه شنبه 13 اردیبهشت تا آخر روز در دسترس نخواهند بود.

img_yw_news
یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

مشکل سخت افزاری در سرور ۱۷۲ شرکت

متاسفانه ظهر روز شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰، هارد یکی از سرورهای شرکت دچار آسیب گردید که موجب توقف خدمات دهی سرور شد. نصب سرور جدید و بازیابی سایت ها ظرف کمتر از ۲۰ ساعت انجام شد و سایت ها از صبح روز یکشنبه آماده خدمات دهی شدند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ -

توقف SSL های رایگان روی سرورهای یکتاوب

با توجه به مشکلات خرید لیسنس از شرکت های خارجی، امکان تمدید SSL های رایگان روی سرورهای یکتاوب وجود ندارد. به همین دلیل اگر نیاز به استفاده از SSL دارید لازم است برای سایت خود خریداری کنید.

img_yw_news
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ -

شناسه دیجیتال اشیا یا DOR

شناسه دیجیتال اشیا  یا (DOR)  Digital Object Recognizer، یک کد منحصر به فرد برای هر شی است که همانند اثر انگشت برای آن می‌باشد. کد بین‌المللی DOR به مقاله نشریه و همایش، کتاب، پایان‌نامه، آثار هنری، نرم افزار و... تعلق می گیرد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۹ -

بروز مشکل سخت افزاری در یکی از سرورهای شرکت

متاسفانه یکی از سرورهای شرکت دچار اختلال سخت افزاری شده و تعدادی از سایت ها از دسترس خارج شده اند. تلاش ما در بازیابی هر چه سریع تر اطلاعات و فعالسازی مجدد پایگاه ها است. اما با توجه به حجم زیاد اطلاعات روی این سرور و لزوم تلاش برای برپایی مجدد سایت ها با کمترین آسیب، احتمال دارد تا روز شنبه درگیر این مساله باشیم. هر نوع تغییر وضعیت را در انتهای همین خبر به روز رسانی خواهیم کرد. ضمن عذرخواهی، لطفا از تماس تلفنی با شرکت خودداری کنید تا بتوانیم به جای پاسخگویی به تماس ها، انرژی و وقت بیشتری برای رفع مشکل اختصاص دهیم.

img_yw_news
یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ -

پشتیبانی خدمات اجرایی یکتاوب

 شرکت یکتاوب پس از بررسی سامانه‌های موجود و علت‌یابی مشکلات آنها، تصمیم بر راه‌اندازی پشتیبانی خدمات اجرایی مبتنی بر وبسایت برای ساماندهی استفاده از نرم‌افزار با قابلیت یکتاوب نموده است. در همین راستا، صفحه اینستاگرام بخش اجرایی شرکت با نام yekta.mag راه‌اندازی شد و اولین کارگاه آموزشی مجازی سبا (سامانه بررسی اسناد) در روز چهارشنبه مورخ ۲۶ آذر ۹۹ از ساعت ۸ تا ۱۲ صبح به صورت رایگان در بستر اینستاگرام برگزار خواهد شد.  

img_yw_news
سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹ -

افزایش هزینه خدمات و نرم افزارها

بعد از چند سال ثابت ماندن هزینه ها، با هدف توسعه و تقویت برنامه ها و خدمات، هزینه های خرید و نصب نرم افزارها و نیز خدمات مرتبط حدود ۲۵ درصد افزایش داده شدند. امیدواریم با همکاری شما مشتریان گرامی بتوانیم کیفیت سامانه ها و خدمات را ارتقا دهیم.

img_yw_news
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹ -

اطلاعیه شرکت یکتاوب در خصوص ادعای نفوذ به سایت ها

مدتی است گروه هایی در فضای مجازی در خصوص نفوذ به سایت های شرکت های مختلف از جمله یکتاوب بحث هایی مطرح می کنند.

img_yw_news
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ -

تخفیف خرید سامانه ها ویژه پایان سال 98

شرایط استفاده از این تخفیف عبارتند از: 1- تمام کارها باید از طریق فرم ها و ارتباط الکترونیک (ترجیحا ایمیل و در صورت ضرورت تلفن) انجام شوند. برگزاری هر نوع جلسه (هماهنگی، معرفی محصول، آموزش در محل کارفرما و ...) باعث لغو این تخفیف می شود. 2- ارایه آموزش در محل کارفرما با دریافت هزینه جداگانه (بین 500 هزار برای تهران تا 1-2 میلیون تومان برای شهرستان ها) امکان پذیر است. برگزاری جلسه آموزش در محل شرکت رایگان می باشد. 3- خریدهای جمعی شامل 50 درصد تخفیف در هزینه نهایی خواهند بود. اما تخفیف ها با هم جمع نخواهند شد. 4- قراردادهای پشتیبانی شامل تخفیف نخواهند شد و تخفیف فقط برای فروش نرم افزار جدید در نظر گرفته شده است. 5- کل هزینه قرارداد باید یکجا (قبل یا بعد از نصب سامانه) پرداخت شود. سختی شرایط پرداخت (مثل تقسیط پرداخت، دریافت ضمانتنامه بانکی، ارسال قراردادهای سفارشی پیچیده که نیاز به صرف وقت زیاد دارند، دشواری پرداخت هزینه و ...) موجب لغو تخفیف خواهد شد. به طور خلاصه اگر کار عقد قرارداد (یا صدور فاکتور)، دریافت اطلاعات، نصب سایت ها و دریافت هزینه سریع و راحت انجام شوند، امکان استفاده از تخفیف وجود خواهد داشت. امیدواریم با کاهش مقطعی هزینه ها برای مجموعه پژوهش که جزو بخش های کم درآمد کشور است، بتوانیم در پیشرفت کشور در حوزه پژوهش نقش داشته باشیم.

img_yw_news
دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸ -

خدمات تبدیل PDF به اسلایدشو برای مقالات

امکان تبدیل PDF به اسلایدشو برای مقالات علمی منتشر شده در سامانه نشریات فراهم شد. این خدمات به صورت سرویس تحت وب توسط شرکت فروخته می شود و برای هر مقاله 100000 ریال (ده هزار تومان) هزینه دارد. در صورت خرید با تعداد بالاتر از 50 مقاله، هزینه به نصف کاهش یافته و با خرید بیشتر امکان تخفیف بیشتر وجود دارد. در این صورت می توانید برای تعیین هزینه نهایی با ایمیل شرکت به نشانی yektawebgmail.com یا از طریق تیکت از داخل پانل مدیریت سایت خود مکاتبه کنید. برای مشاهده نمونه مقاله به نشانی زیر مراجعه کنید: http://mjms.modares.ac.ir/article-30-27101-fa.html  

img_yw_news
یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ -

راهنمای مدیریت استاندارد مجلات پژوهشی

راهنمای مدیریت استاندارد مجلات پژوهشی با سامانه‌ی اختصاصی یکتاوب برای مجلات پژوهشی منتشر شد. با توجه به سندی که وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به‌تازگی منتشر کرده است، مجلات پژوهشی باید ویژگی‌های ذیل را داشته باشند تا در ارزیابی وزارت علوم رتبه‌ی شایسته‌ای دریافت کنند ...

img_yw_news
یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ -

بروشور سامانه‌ی اختصاصی مدیریت پایگاه دانشگاه

بروشور معرفی امکانات ویژه‌ی سامانه‌ی اختصاصی مدیریت پایگاه دانشگاه منتشر شد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ -

سامانه‌ جامع همایش‌ها برای تجمیع و آرشیو همایش‌های قبلی

 شرکت یکتاوب افزار شرق به‌تازگی سامانه‌ی جامع همایش‌ها را طراحی و راه‌اندازی کرده که به کمک آن می‌توان چند همایش را در چارچوب یک سامانه تجمیع کرد و آرشیو همایش‌های قبلی را در اختیار کاربران قرار داد.

img_yw_news
شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ -

معرفی طرح حمایت

img_yw_news
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ -

استخدام نیروی پرسنلی دایم برای بخش طراحی وب

شرکت یکتاوب‌افزار شرق برای تکمیل کادر فنی و اداری خود و توسعه فعالیت‌ها، و همچنین کسب رضایت مشتریان، متخصصان خلاق، فعال و دارای مهارت و سوابق مفید در زمینه طراحی وب  را به همکاری دعوت می‌نماید. برای این دوره استخدام افراد دارای تبحر در طراحی صفحات وب با html و JS و CSS و تولید افکت های پیشرفته با کمک اسکریپت های JQuery یا موارد مشابه در اولویت می باشند. برای آگاهی از زمینه‌های فعالیت‌ و سوابق شرکت سایت شرکت را بررسی کنید. لطفا برای شروع همکاری فرم اطلاعات استخدامی را پر کنید و منتظر تماس از طرف شرکت باشید. شرایط عمومی استخدام را در اینجا بررسی نمایید.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ -

آگهی استخدام نیروی آموزش در شرکت یکتاوب

شرکت یکتاوب‌افزار شرق برای تکمیل کادر آموزش از نیرویی با تجربه و سابقه مرتبط و دارای شرایط و توانمندی های زیر دعوت به همکاری می‌نماید. توانمندی های لازم: ظاهر و گفتار مناسب برای مدیریت جلسات آموزش / آشنایی با مباحث وب، اینترنت و سامانه مدیریت محتوا / توانایی مدیریت جلسات / امکان حضور در ماموریت های تهران و شهرستانها برای آگاهی از زمینه‌های فعالیت‌ و سوابق شرکت سایت شرکت را بررسی کنید. لطفا برای شروع همکاری فرم اطلاعات استخدامی را پر کنید و منتظر تماس از طرف شرکت باشید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ -

برگزاری کارگاه‌های نگارش حرفه‌ای بر اساس مستندات الزویر

دپارتمان اجرایی و نمایه‌سازی یکتاوب بر اساس مستندات الزویر برگزار می‌کند ...

img_yw_news
سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ -

تمرکز فعالیت ها برای ساده سازی و تسهیل کار با برنامه

با توجه به دریافت بازخوردها و پیشنهادهای دلسوزانه مدیران برخی پایگاه ها، و با توجه به امکانات بی شمار سامانه های یکتاوب، حداقل تا مدت 6 ماه فعالیت های توسعه ای کند تر خواهند شد و در این مدت بر روی تسهیل کار با برنامه متمرکز خواهیم شد. تلاش ما بر این خواهد بود که تمام افرادی که به نحوی با پایگاه ها در ارتباط هستند (از مدیر اصلی و کارشناسان و داوران، تا کاربر عادی) از نتایج ساده سازی برنامه بهره مند شوند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ -

ارایه فهرست مقالات مشابه توسط نرم‌افزار هوشمند یکتاوب

در پرونده مقالات، امکان دریافت فهرست مقالات مشابه با مقاله مورد نظر فراهم شد. این سامانه مقالات منتشر شده در سایت نشریات فارسی و انگلیسی داخل کشور (که مجهز به نرم افزارهای منظمی مثل یکتاوب، OJS، سیناوب، کوثر و ... هستند) را جستجو کرده و فهرست مقالات مشابه را در پرونده مقاله درج می کند. این بخش با بررسی log های ثبت شده به تدریج دقیق تر و کامل تر خواهد شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ -

هشدار به مدیران پایگاه برای افزایش امنیت رایانه ها

در بررسی های بر روی پایگاه های شرکت متوجه شدیم که دو سایت به نوعی از بد افزار آلوده هستند. این بد افزار به دلیل مدیر پایگاه استفاده از رایانه های نا امن، در هنگام ویرایش مطالب به سایت وارد شده بودند. لطفا دقت کنید که رایانه هایی که برای مدیریت سایت استفاده می شوند باید مجهز به آنتی ویروس و فایروال بروز باشند. همچنین ترجیحا از مرورگر firefox استفاده کنید و افزونه های نامعتبر را غیر فعال کنید.

img_yw_news
دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴ -

شرکت در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری سال 1394

شرکت یکتاوب افزار شرق در شانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار که در محل دایمی نمایشگاه های تهران برگزار گردیده است شرکت کرده است. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات یا تبادل نظرات با مدیر شرکت می توانید هر روز از ساعت 10 تا 14 به محل غرفه شرکت (واقع در سالن 27)  مراجعه نمایید.

صفحه 1 از 4    
اولین
قبلی
1