بایگانی بخش سامانه های اصلی

img_yw_news
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ -

سامانه جامع مدیریت الکترونیک کارگاه‌ها

سامانه‌ی جامع مدیریت الکترونیک کارگاه‌ها امکان مدیریت کارگاه‌های متعدد مربوط به کل سازمان را در قالب یک پایگاه واحد با ایجاد سطوح دسترسی مناسب برای بخش‌های سازمان فراهم می‌کند. همه کارهای لازم برای مدیریت یک کارگاه، از معرفی و اطلاع‌رسانی، ثبت‌نام و پرداخت الکترونیک تا تایید حضور،  صدور گواهی و نظرسنجی در این سامانه پیش‌بینی شده است. برقراری ارتباط تکی و توده‌ای با کاربران، ارسال خبرنامه‌ی الکترونیک، دسته‌بندی کارگاه‌ها با توجه به دانشکده یا گروه برگزارکننده و ارائه صورت‌حساب الکترونیک از دیگر امکانات این سامانه است.  

img_yw_news
جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ -

پایگاه وب ویژه روابط عمومی ها

پایگاه وب ویژه ی روابط عمومی‌ها سامانه‌ی پایگاه وب اختصاصی روابط عمومی‌ها برای مدیریت الکترونیک روابط عمومی به صورت منظم و پیشرفته و همچنین ارتباط موثر و کارآمد با مخاطبان در جهت پیشبرد اهداف سازمان طراحی و پیاده سازی شده است. این سامانه دارای سه بخش اصلی معرفی سازمان و خدمات، اطلاع‌رسانی گسترده و دریافت نظرها و دیدگاه‌ها است. ابزارهای قدرتمند مدیریت محتوا امکان ایجاد و به‌روزرسانی محتویات پایگاه، معرفی سازمان و خدمات و درج خودکار اخبار و تصاویر مناسبتی را فراهم می‌کند. بخش اطلاع‌رسانی امکان ارسال خبرنامه‌ی الکترونیک و ارسال اطلاعات به همکاران و مراجعان به صورت ایمیل و پیامک را دارد. بخش دریافت نظرها و دیدگاه‌ها امکان ایجاد انواع فرم‌های نظرسنجی، پرسش و تماس، آزمون و نیز دریافت خودکار اخبار منتشرشده در خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها را فراهم می‌کند.

img_yw_news
جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ -

سامانه مدیریت پایگاه دانشگاه

سامانه‌ی مدیریت پایگاه دانشگاه و دانشکده

img_yw_news
جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ -

پایگاه وب ویژه آزمایشگاه های تشخیص طبی

آشنایی با سامانه ی پایگاه وب ویژه‌ی آزمایشگاه های تشخیص طبیسامانه‌ی مدیریت الکترونیک آزمایشگاه تشخیص طبی جهت سازماندهی و مدیریت الکترونیک امور مربوط به مدیریت آزمایشگاه و همچنین تسهیل و تسریع امور مربوط به مراجعان طراحی شده است. این سامانه دارای سه بخش اصلی معرفی آزمایشگاه و متخصصان، نوبت‌دهی و اعلام وضعیت و بانک اطلاعات مراجعان است. ابزارهای قدرتمند مدیریت محتوا امکان ایجاد و به‌روزرسانی پایگاه، ساخت کارنامه‌ی علمی برای متخصصان و ارسال خبرنامه‌ی الکترونیک را فراهم می‌کند. بخش نوبت‌دهی و اعلام وضعیت، امکان وقت‌دهی اینترنتی همراه با اطلاع‌رسانی با ایمیل و پیامک را دارد. بخش بانک اطلاعات مراجعان امکان آرشیوسازی همه‌ی اطلاعات و اسناد مربوط به مراجعان (پرونده‌ی الکترونیک) همراه با تنظیم دسترسی را فراهم می‌کند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۱ -

سامانه‌ی مدیریت محتوا (قابلیت های عمومی برنامه ها)

سامانه‌ی مدیریت محتوا نرم‌افزار اصلی یکتاوب یک سامانه‌ی مدیریت محتوا (CMS ) است که برای مدیریت الکترونیک فرآیندهای آموزشی، پژوهشی و اطلاع‌رسانی طراحی شده است. برنامه‌های مدیریت محتوا، ابزارهایی دارند که به مدیران پایگاه اجازه می‌دهد مجموعه‌ای گسترده و پویا از اطلاعات گوناگون را به سادگی مدیریت کنند. برای کار با این برنامه‌ها آشنایی با مفاهیم پایه‌ای کار با رایانه کافی است و نیازی به دانستن زبان‌های برنامه‌نویسی نیست. از این رو، مدیران پایگاه می‌توانند در راستای هدف‌ها و نیازهای سازمانی خود به تغییر در ساختار و محتوای پایگاه بپردازند.