بایگانی بخش برنامه‌ی پایه (مدیریت پایگاه وب)

img_yw_news
شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴ -

راهنمای آموزش بسته‌ی نرم‌افزاری یکتاوب

بسته‌ی نرم‌افزاری یکتاوب با هدف کمک به راه‌‌اندازی سریع و آسان پایگاه‌های اینترنتی علمی و فرهنگی و برای مدیریت الکترونیک و یکپارچه‌ی اطلاعات سازمانی، آموزشی و پژوهشی طراحی شده است. چگونگی کار با این بسته‌ی نرم‌افزاری به شیوه‌های گوناگون به شما آموزش داده می‌شود.

img_yw_news
شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴ -

معرفی سامانه مدیریت یکپارچه‌ی پایگاه اینترنتی

نرم‌افزار اصلی یکتاوب یک سامانه‌ی مدیریت محتوا (CMS) است که برای مدیریت الکترونیک فرآیندهای آموزشی، پژوهشی و اطلاع‌رسانی طراحی شده است. برنامه‌های مدیریت محتوا، ابزارهایی دارند که به مدیران پایگاه اجازه می‌دهد مجموعه‌ای گسترده و پویا از اطلاعات گوناگون را به سادگی مدیریت کنند. برای کار با این برنامه‌ها آشنایی با مفاهیم پایه‌ای کار با رایانه کافی است و نیازی به دانستن زبان‌های برنامه‌نویسی نیست. از این رو، مدیران پایگاه می‌توانند در راستای هدف‌ها و نیازهای سازمانی خود به تغییر در ساختار و محتوای پایگاه بپردازند.

img_yw_news
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۹ -

پایگاه‌های عمومی یا سازمانی بهره‌مند از خدمات یکتاوب

از میان پایگاه‌هایی که از سامانه‌ی مدیریت محتوای شرکت یکتاوب به خوبی بهره‌برداری کرده‌اند می‌توان پایگاه جزیره‌ی دانش، پایگاه پروانه‌ها، مرکز تحقیقات سیاست‌های علمی کشور، پایگاه مرکز درمانی حضرت مریم و کمیسیون انجمن‌های علمی ایران را نام برد.

img_yw_news
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۹ -

روش خرید و استفاده از سامانه مدیریت محتوا

هزینه‌های نصب و راه‌اندازی راه‌اندازی سامانه‌ی مدیریت پایگاه برای یک سازمان با ثبت دامنه، اختصاص فضا، طراحی قالب عمومی با طرح و رنگ مورد نظر، آموزش و پشتیبانی یک‌ساله، چهل میلیون ریال هزینه خواهد داشت. پشتیبانی و به‌روزرسانی برنامه برای سال‌های بعدی، با هزینه‌ای معادل 20 درصد هزینه ی قرارداد + تورم اعلام شده توسط بانک مرکزی انجام خواهد شد. برنامه برای استفاده در تنها یک پایگاه تنظیم شده است و برای استفاده در پایگاه‌های مختلف، باید چند برنامه خریداری شود. در صورت عقد قرارداد جمعی (یا خرید مجدد برنامه ظرف مدت کمتر از شش ماه) تخفیف‌هایی در نظر گرفته شده است. برای مثال با خرید دو سامانه مدیریت پایگاه از یکتاوب، هزینه هر یک 25.000.000 ریال محاسبه خواهد شد. همچنین با خرید سه سامانه مدیریت پایگاه (یا بیشتر)، هزینه هرکدام 20.000.000 ریال محاسبه خواهد شد. به منظور مذاکره برای خرید همزمان تعداد بیشتر و آگاهی از نحوه انجام کار و خدمات ارایه شده با ما تماس بگیرید.