بایگانی بخش سامانه‌ی ثبت‌نام و آزمون استخدامی دانشگاه ها و سازمان ها

img_yw_news
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۹ -

پایگاه‌های ثبت نام و آزمون بهره‌مند از خدمات یکتاوب

تا کنون دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران، رفسنجان و زنجان از امکانات این سامانه بهره‌مند شده‌اند:آزمون استخدامی دانشگاه تهران http://employee.tums.ac.ir سامانه‌ی آزمون دانشگاه علوم پزشکی زابل www.zbmu.ac.ir/employee سامانه‌ی آزمون دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان http://azmoon.rums.ac.ir

img_yw_news
جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۸۹ -

روش خرید و استفاده از سامانه ثبت نام و آزمون استخدامی دانشگاه ها و سازمان ها

هزینه‌های نصب و راه‌اندازی راه‌اندازی سامانه‌ی مدیریت ثبت نام و آزمون برای یک سازمان با ثبت دامنه، اختصاص فضا، طراحی قالب عمومی با طرح و رنگ مورد نظر، آموزش و پشتیبانی یک‌ساله، بسته به سطح خدمات و تعداد ثبت نام بین سی و پنج میلیون ریال هزینه خواهد داشت. هزینه پشتیبانی و بروزرسانی برنامه در سال‌های بعدی (برگزاری مجدد ثبت نام یا آزمون)،معادل 20 درصد هزینه ی قرارداد + تورم اعلام شده توسط بانک مرکزی خواهد بود. برنامه برای استفاده در تنها یک سازمان تنظیم شده است و برای استفاده در پایگاه‌های مختلف، باید چند برنامه خریداری شود. در صورت عقد قرارداد جمعی (یا خرید مجدد برنامه ظرف مدت کمتر از شش ماه) تخفیف‌هایی در نظر گرفته شده است. به منظور مذاکره برای خرید همزمان تعداد بیشتر و آگاهی از چگونگی انجام کار و خدمات ارایه شده با ما تماس بگیرید.

img_yw_news
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۹ -

معرفی سامانه‌ی مدیریت پایگاه ثبت نام و آزمون

سامانه‌ی مدیریت الکترونیک ثبت نام و آزمون دارای سه بخش اصلی ارایه محتوا و اطلاع رسانی از طریق پایگاه، مدیریت فرم‌ها و بررسی داده‌ها و صدور کارت است. ابزارهای قدرتمند مدیریت محتوا امکان ایجاد و به‌روز رسانی پایگاه و ارایه محتوای آموزشی را فراهم می‌کنند. بخش مدیریت فرم‌ها ابزارهایی برای تنظیم و فعال‌سازی فرم‌های دلخواه در اختیار مدیر پایگاه می‌گذارد و بخش بررسی داده‌ها و صدور کارت امکان ایجاد خروجی از اطلاعات وارد شده را فراهم می‌کند. بنابراین، همه‌ی مراحل اطلاع رسانی، ایجاد فرم‌ها، ورود و نمایش اطلاعات، به صورت یک فرآیند الکترونیک منظم قابل انجام است.