بایگانی بخش سامانه‌ی کارنامه‌ی ‌هیات علمی

img_yw_news
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۹ -

پایگاه‌های کارنامه‌ی علمی بهره‌مند از خدمات یکتاوب

فهرست برخی از پایگاه‌های بهره‌مند از خدمات یکتاوب برای راه‌اندازی سامانه‌ی کارنامه‌ی علمی را در ادامه ببینید:• سامانه‌ی اعضای هیات‌ علمی دانشگاه تهران rds.tums.ac.ir/cv.php• سامانه‌ی اعضای هیات علمی دانشگاه زنجان www.zums.ac.ir/rds/cv.php• سامانه‌ی اعضای هیات علمی دانشگاه گلستان www.goums.ac.ir/rds/cv.php• سامانه‌ی اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی سمنان rds1.sem-ums.ac.ir/cv.php• سامانه‌ی اعضای هیات علمی موسسه پژوهش و برنامه‌ریزی facultymembers.irphe.ir

img_yw_news
جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۸۹ -

روش خرید و استفاده از سامانه مدیریت کارنامه علمی

راه‌اندازی سامانه‌ی مدیریت الکترونیک کارنامه‌ی علمی برای یک سازمان با ثبت دامنه، اختصاص فضا، طراحی قالب عمومی با طرح و رنگ مورد نظر، آموزش و پشتیبانی یکساله، ۱۵۰ میلیون ریال هزینه خواهد داشت. پشتیبانی و به‌روزرسانی برنامه طی سال‌های بعدی، با هزینه‌ای حدود پنج میلیون ریال در سال انجام خواهد شد. برنامه برای استفاده در تنها یک سازمان تنظیم شده است و برای استفاده در پایگاه‌های مختلف، باید چند برنامه خریداری شود. در صورت عقد قرارداد جمعی، تخفیف‌هایی در نظر گرفته شده است. در صورت فعالسازی این ماژول در برنامه‌های ارایه شده در سایر خدمات شرکت (مثل سامانه‌ی پایگاه انجمن، نشریه یا دانشگاه) امکان تخفیف تا ۱۰۰ درصد در هزینه‌های این بخش وجود خواهد داشت. به منظور مذاکره برای خرید همزمان تعداد بیشتر و آگاهی از چگونگی انجام کار و خدمات ارایه شده با ما تماس بگیرید.

img_yw_news
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۹ -

معرفی سامانه مدیریت کارنامه علمی

سامانه‌ی مدیریت الکترونیک کارنامه‌ی علمی‌ دارای سه بخش اصلی اطلاع‌رسانی از طریق پایگاه، مدیریت دسترسی‌ها و افراد و صفحات نمایش کارنامه است. ابزارهای قدرتمند مدیریت محتوا امکان ایجاد و به‌روز رسانی پایگاه را فراهم می‌کنند. بخش مدیریت افراد و دسترسی ها ابزارهایی برای دسته‌بندی، ایجاد دسترسی و ورود اطلاعات در اختیار کاربران و مدیر پایگاه می‌گذارد و بخش نمایش کارنامه امکان دسترسی کاربران به اطلاعات افراد را فراهم می‌کند. بنابراین، همه‌ی مراحل اطلاع‌رسانی، ایجاد دسترسی برای افراد، ورود و نمایش اطلاعات، به صورت یک فرآیند الکترونیک منظم قابل انجام است.