بایگانی بخش سامانه‌ی مدیریت طرح‌ها

img_yw_news
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۹ -

پایگاه‌های مدیریت طرح پژوهشی بهره‌مند از خدمات یکتاوب

از میان مشتریان این سامانه می‌توان به دانشگاه علوم پزشکی ایران، دانشگاه علوم پزشکی زنجان، دانشگاه علوم پزشکی سمنان، دانشگاه علوم پزشکی گلستان، دانشگاه علوم پزشکی گیلان، دانشگاه علوم پزشکی گناباد، دانشگاه علوم پزشکی نیشابور و دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه اشاره کرد.

img_yw_news
جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۸۹ -

روش خرید و استفاده از سامانه مدیریت طرح های پژوهشی

 هزینه‌های نصب و راه‌اندازی راه‌اندازی سامانه‌ی مدیریت الکترونیک برای یک طرح پژوهشی با ثبت دامنه، اختصاص فضا، طراحی قالب عمومی با طرح و رنگ مورد نظر، آموزش و پشتیبانی یکساله، ۱۵۰ میلیون ریال هزینه خواهد داشت. پشتیبانی و بروزرسانی برنامه برای سال‌های بعدی، با هزینه‌ای معادل ۲۰ درصد هزینه ی قرارداد + تورم اعلام شده توسط بانک مرکزی انجام خواهد شد. برنامه برای استفاده در تنها یک سازمان تنظیم شده است و برای استفاده در پایگاه‌های مختلف، باید چند برنامه خریداری شود. در صورت عقد قرارداد جمعی (یا خرید مجدد برنامه ظرف مدت کمتر از شش ماه) تخفیف‌هایی در نظر گرفته شده است. به منظور مذاکره برای خرید همزمان تعداد بیشتر و آگاهی از نحوه انجام کار و خدمات ارایه شده با ما تماس بگیرید. . به منظور مذاکره برای خرید همزمان تعداد بیشتر و آگاهی از چگونگی انجام کار و خدمات ارایه شده با ما تماس بگیرید. 

img_yw_news
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۹ -

معرفی سامانه‌ی مدیریت پایگاه طرح‌های پژوهشی

سامانه‌ی مدیریت الکترونیک طرح پژوهشی‌ دارای سه بخش اصلی اطلاع‌رسانی از طریق پایگاه طرح پژوهشی، مدیریت دریافت و رهگیری طرح‌ها و داوری الکترونیک طرح‌ها است. ابزارهای قدرتمند مدیریت محتوا امکان ایجاد و به‌روز رسانی پایگاه طرح پژوهشی را فراهم می‌کنند. بخش مدیریت طرح‌ها ابزارهایی برای انتشار الکترونیک طرح‌های پژوهشی خاتمه یافته در اختیار مدیر پایگاه می‌گذارد و بخش داوری الکترونیک امکان بررسی طرح‌ها را فراهم می‌کند. بنابراین، همه‌ی مراحل دریافت، بررسی و انتشار طرح ها، به صورت یک فرآیند الکترونیک منظم قابل انجام است.