بایگانی بخش سامانه‌ی مدیریت دانشگاه

img_yw_news
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۹ -

معرفی سامانه‌ی مدیریت یکپارچه‌ی پایگاه دانشگاه

نرم‌افزار اصلی یکتاوب یک سامانه‌ی مدیریت محتوا (CMS) است که برای مدیریت الکترونیک فرآیندهای آموزشی، پژوهشی و اطلاع‌رسانی طراحی شده است. برنامه‌های مدیریت محتوا، ابزارهایی دارند که به مدیران پایگاه اجازه می‌دهد مجموعه‌ای گسترده و پویا از اطلاعات گوناگون را به سادگی مدیریت کنند. برای کار با این برنامه‌ها آشنایی با مفاهیم پایه‌ای کار با رایانه کافی است و نیازی به دانستن زبان‌های برنامه‌نویسی نیست. از این رو، مدیران پایگاه می‌توانند در راستای هدف‌ها و نیازهای سازمانی خود به تغییر در ساختار و محتوای پایگاه بپردازند.

img_yw_news
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۹ -

روش خرید و استفاده از سامانه مدیریت دانشگاه

 راه‌اندازی سامانه‌ی مدیریت الکترونیک برای یک دانشگاه یا دانشکده دارای یک تا سه زیربخش وب با ثبت دامنه، اختصاص فضا، طراحی قالب عمومی با طرح و رنگ مورد نظر، آموزش و پشتیبانی یکساله، بسته به تعداد زیر بخش بین ۱۵۰ تا بیش از ۳۰۰۰ میلیون ریال هزینه خواهد داشت. پشتیبانی و بروزرسانی برنامه برای سال‌های بعدی، با هزینه‌ای معادل ۲۰ درصد هزینه ی قرارداد + تورم اعلام شده توسط بانک مرکزی انجام خواهد شد.

img_yw_news
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۹ -

پایگاه‌های دانشگاهی بهره‌مند از خدمات یکتاوب

از میان پایگاه‌های دانشگاهی (بیش از ۱۳ پایگاه) پایگاه دانشگاه علم صنعت تا کنون توانسته است جایزه‌ی ملی وب سال ۱۳۸۹ را دریافت کند و رتبه‌ی اول پایگاه دانشگاه‌های فنی و مهندسی کشور را به دست آورد.