بایگانی بخش سامانه‌ی مدیریت انجمن

img_yw_news
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۹ -

پایگاه‌های انجمن‌های بهره‌مند از خدمات یکتاوب

از میان پایگاههای انجمن‌ (بیش از ۶۰ پایگاه) که با مدیریت کارآمد توانسته‌اند پایگاه اینترنتی را به روز نگه دارند و گردش کار انجمن را به صورت الکترونیک پیش ببرند می‌توان به انجمن مهندسی ارزش، انجمن سیستم‌های فازی ایران، انجمن فیزیولوژی و فارماکولوژی و انجمن نگهداری و تعمیرات اشاره کرد.

img_yw_news
جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۸۹ -

روش خرید و استفاده از سامانه مدیریت انجمن

هزینه‌های نصب و راه‌اندازی به طور معمول راه‌اندازی سامانه‌ی مدیریت الکترونیک برای یک انجمن با ثبت دامنه، اختصاص فضا، طراحی قالب عمومی با طرح و رنگ مورد نظر، آموزش و پشتیبانی یکساله، ۱۵۰ میلیون ریال هزینه خواهد داشت. پشتیبانی و بروزرسانی برنامه برای سال‌های بعدی، با هزینه‌ای معادل ۲۰ درصد هزینه ی قرارداد + تورم اعلام شده توسط بانک مرکزی انجام خواهد شد.

img_yw_news
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۹ -

معرفی سامانه‌ی مدیریت پایگاه انجمن

سامانه‌ی مدیریت الکترونیک انجمن علمی دارای سه بخش اطلاع‌رسانی، عضوگیری الکترونیک و بانک اطلاعات متخصصان است. بخش اطلاع‌رسانی فرصتی فراهم می‌کند تا اعضای انجمن به ترویج هدف‌های تعریف شده برای انجمن بپردازند و به کمک ابزارهای قدرتمند مدیریت محتوا در به‌روز رسانی پایگاه انجمن نقش فعال داشته باشند. عضوگیری الکترونیک با کمک فرم‌های ساده و پیشرفته انجام می‌شود و امکان پرداخت الکترونیک حق عضویت نیز وجود دارد. بخش بانک اطلاعات متخصصان امکان آشنایی با پژوهشگران مرتبط با زمینه‌ی کاری انجمن را برای اعضای انجمن و دیگران فراهم می‌کند. بنابراین، سامانه‌ی مدیریت الکترونیک انجمن زمینه‌ی ترویج اهداف انجمن و مدیریت یکپارچه روابط پژوهشگران، دانشجویان و مسوولان انجمن را هموار می‌سازد.