بایگانی بخش سامانه‌ی مدیریت همایش

img_yw_news
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۹ -

پایگاه‌های همایش بهره‌مند از خدمات یکتاوب

تا کنون بیش از 300 پایگاه همایش از سامانه‌ی یکتاوب بهره‌مند شده‌اند از میان همایش‌هایی که با مدیریت کارآمد توانسته‌اند روش الکترونیک گردش کار مقالات را به طور مناسب پیاده‌سازی کنند می‌توان دومین کنفرانس بین‌المللی معماری و سازه (دانشگاه تهران)، همایش ملی مهندسی ارزش (انجمن مهندسی ارزش)، چهارمین کنگره‌ی بین‌المللی رنگ و پوشش (دانشگاه صنعتی امیرکبیر)، پنجمین همایش مشترک انجمن مهندسین متالورژی (دانشگاه صنعتی اصفهان) و هشتمین همایش بین‌المللی انرژی (وزارت نیرو)  را نام برد.

img_yw_news
جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۸۹ -

روش خرید و استفاده از سامانه مدیریت همایش

روش خرید و استفاده از سامانه مدیریت همایش به طور معمول راه‌اندازی سامانه‌ی مدیریت الکترونیک برای یک همایش با ثبت دامنه ، اختصاص فضا، طراحی قالب عمومی با طرح و رنگ مورد نظر، آموزش و پشتیبانی یکساله، ۱۵۰ میلیون ریال هزینه خواهد داشت. پشتیبانی و به‌روزرسانی برنامه برای نگهداری پایگاه طی سال‌های بعدی، با هزینه‌ای معادل ۲۵ درصد هزینه ی قرارداد + تورم اعلام شده توسط بانک مرکزی + هزینه طراحی و نصب مجدد انجام خواهد شد (معادل ۲۵ میلیون ریال برای هر همایش). برنامه برای استفاده در تنها یک همایش تنظیم شده است و برای استفاده در همایش های مختلف به صورت همزمان، باید چند برنامه خریداری شود.

img_yw_news
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۹ -

معرفی سامانه مدیریت پایگاه همایش

سامانه‌ی مدیریت الکترونیک همایش علمی‌ دارای سه بخش اصلی اطلاع‌رسانی از طریق پایگاه همایش، مدیریت دریافت و رهگیری مقالات و داوری الکترونیک مقالات است. ابزارهای قدرتمند مدیریت محتوا امکان ایجاد و به‌روز رسانی پایگاه همایش را فراهم می‌کنند. بخش مدیریت مقالات ابزارهایی برای دریافت مقالات و فایل‌های ضمیمه در اختیار کاربران و مدیر پایگاه می‌گذارد و بخش داوری الکترونیک امکان بررسی مقالات بر پایه‌ی روش‌های مرسوم بررسی را فراهم می‌کند. بنابراین، همه‌ی مراحل دریافت، بررسی و گزارش مقالات، به صورت یک فرآیند الکترونیک منظم قابل انجام است.