بایگانی بخش سامانه‌ی مدیریت نشریات

img_yw_news
چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ -

معرفی سامانه مدیریت پایگاه نشریه

سامانه‌ی مدیریت الکترونیک نشریه‌ دارای سه بخش اصلی اطلاع‌رسانی از طریق پایگاه نشریه، مدیریت دریافت و رهگیری مقالات و داوری الکترونیک مقالات است. ابزارهای قدرتمند مدیریت محتوا امکان ایجاد و به‌روز رسانی پایگاه نشریه را فراهم می‌کنند. بخش مدیریت مقالات ابزارهایی برای انتشار الکترونیک نشریه در اختیار مدیر پایگاه می‌گذارد و بخش داوری الکترونیک امکان بررسی مقالات بر پایه‌ی روش‌های مرسوم بررسی را فراهم می‌کند. بنابراین، همه‌ی مراحل دریافت، بررسی و انتشار مقالات، به صورت یک فرآیند الکترونیک منظم قابل انجام است.

img_yw_news
جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۸۹ -

پایگاه‌های نشریات بهره‌مند از خدمات یکتاوب

تاکنون بیش از 500 نشریه‌ی پژوهشی از سامانه‌ی یکتاوب بهره‌مند شده‌اند. در این میان، چند مجله‌ی نمایه شده در ISI نیز وجود دارد: مجله‌ی چشم پزشکی ایران، مجله‌ی بیومدیکال ایران، مجله‌ی شیلات ایران، مجله‌ی بین‌المللی مهندسی عمران. نشریه‌ی غدد درون‌ریز و متابولیسم ایران (رتبه‌ی‌ اول جشنواره‌ی رازی در سال 1388) و نشریه تحقیقات علوم پزشکی زاهدان (رتبه‌ی‌ اول جشنواره‌ی رازی در سال 1390) نیز از این سامانه بهره‌مند هستند.

img_yw_news
جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۸۹ -

روش خرید و استفاده از سامانه مدیریت نشریات

به طور معمول راه‌اندازی سامانه‌ی مدیریت الکترونیک برای یک نشریه با ثبت دامنه، اختصاص فضا، طراحی قالب عمومی با طرح و رنگ مورد نظر، آموزش و پشتیبانی یک‌ساله، ۱۵۰ میلیون ریال هزینه خواهد داشت. پشتیبانی و به‌روزرسانی برنامه برای سال‌های بعدی، با هزینه‌ای معادل ۲۰ درصد هزینه ی قرارداد + تورم اعلام شده توسط بانک مرکزی انجام خواهد شد. برنامه برای استفاده در تنها یک نشریه تنظیم شده است و برای استفاده در نشریات مختلف، باید چند برنامه خریداری شود. در صورت عقد قرارداد جمعی (یا خرید مجدد برنامه ظرف مدت کمتر از شش ماه) تخفیف‌هایی در نظر گرفته شده است. به منظور مذاکره برای خرید همزمان تعداد بیشتر و آگاهی از چگونگی انجام کار و خدمات ارایه شده با ما تماس بگیرید.