صفحه اصلی درباره شرکت محصولات و نرم افزارها طرح های توسعه اخبار و رویدادها مقالات علمی صفحات ویژه آموزش و راهنمایی تماس با ما
AWT IMAGE رخدادهای مرتبط AWT IMAGE امکان خرید جمعی سامانه ها + ارایه خدمات محدود و ارزان تر شرکت صفحه مناسب چاپ ارسال به دوستان خروجی RSS این بخش
AWT IMAGE

توجه: با توجه به توقف تخفیف ها، این خدمات نیز متوقف شده اند.

خدمات جامع الکترونیک (قراردادهای جمعی زمانی):
پیرو درخواست های مشتریان شرکت، امکان استفاده از خدمات شرکت به صورت نامحدود و با هزینه مشخص فراهم شده است. بعضی از دانشگاه ها و سازمان ها روش خرید جمعی نرم افزار با پرداخت یکباره و استفاده نامحدود را بیشتر می پسندند. روش یکتاوب برای پاسخگویی به این درخواست ها، قراردادهای زمانی است. بر اساس این روش قراردادهایی برای دوره مشخص (معمولا یکسال) برای استفاده از سامانه های اصلی (مدیریت پایگاه سازمانی، سامانه مدیریت نشریات و سامانه مدیریت همایش ها) منعقد می شود و در طی این مدت کلیه خدمات با رعایت ضوابطی در قالب قرارداد اصلی ارایه می شود.
 
خدمات محدود یکتاوب (خدمات ارزان):
برخی از سازمان ها نیاز به همه امکانات ارایه شده در سامانه های یکتاوب ندارند، اما می خواهند از خدمات شرکت یکتاوب استفاده کنند. مثلا برخی نشریات می خواهند از سامانه یکتاوب فقط برای انتشار مقالات خود استفاده کنند و نیازی به سیستم پیشرفته داوری ندارند.

برای مشاهده جزییات و هزینه های روش های اعلام شده انتهای فایل سند اصلی هزینه ها شامل تخفیف ها را بررسی نمایید. لطفا در صورت داشتن هر نوع پرسش یا ابهامی از طریق ایمیل به ما اطلاع دهید.


خبرهای مرتبط:
خاتمه جشنواره و افزایش هزینه های سامانه های اصلی شرکت
تغییر و تحول و ارایه خدمات جدید و با کیفیت تر در شرکت یکتاوب

AWT IMAGE
تمام حقوق برای شرکت یکتاوب افزار شرق محفوظ است به روز رسانی: ۱۳۹۵/۱۱/۲۷