صفحه اصلی درباره شرکت محصولات و نرم افزارها طرح های توسعه اخبار و رویدادها مقالات علمی صفحات ویژه آموزش و راهنمایی تماس با ما
AWT IMAGE سامانه‌ی کارنامه‌ی ‌هیات علمی AWT IMAGE معرفی سامانه مدیریت کارنامه علمی صفحه مناسب چاپ ارسال به دوستان خروجی RSS این بخش
AWT IMAGE

 

  معرفی سامانه‌ی کارنامه‌ی هیات علمی

  (مدیریت اطلاعات علمی اعضای سازمان و ورود اطلاعات کارنامه‌ی علمی افراد توسط خود آن‌ها)

 


مدیریت الکترونیک کارنامه‌ی علمی
سامانه‌ی مدیریت الکترونیک کارنامه‌ی علمی‌ دارای سه بخش اصلی اطلاع‌رسانی از طریق پایگاه، مدیریت دسترسی‌ها و افراد و صفحات نمایش کارنامه است. ابزارهای قدرتمند مدیریت محتوا امکان ایجاد و به‌روز رسانی پایگاه را فراهم می‌کنند. بخش مدیریت افراد و دسترسی ها ابزارهایی برای دسته‌بندی، ایجاد دسترسی و ورود اطلاعات در اختیار کاربران و مدیر پایگاه می‌گذارد و بخش نمایش کارنامه امکان دسترسی کاربران به اطلاعات افراد را فراهم می‌کند. بنابراین، همه‌ی مراحل اطلاع‌رسانی، ایجاد دسترسی برای افراد، ورود و نمایش اطلاعات، به صورت یک فرآیند الکترونیک منظم قابل انجام است.


توانایی‌های سامانه‌ی‌ مدیریت الکترونیک کارنامه
توجه: مشخصات فنی و امکانات برنامه‌ی نرم‌افزاری پایه در مستند مستقلی معرفی شده است و آنچه در ادامه می‌آید فقط مشخصات بخش مدیریت الکترونیک کارنامه‌ی هیات علمی است.
• انتشار آسان و روشمند کارنامه‌ی علمی به صورت برخط توسط خود کاربران
• امکان دسته‌بندی اعضای هیات علمی در دانشکده‌ها و گروه‌ها
• امکان ایجاد پایگاه‌ها اطلاعاتی پژوهشی و علمی مختلف به صورت بسیار آسان و سریع
• آشناسازی مراجعان (دانشجویان، همکاران و مسئولان) از زمینه‌های فعالیت استادان
• ساماندهی و مرتب‌سازی فعالیت‌ها و کمک به پیگیری منظم امور جاری
• کمک به برقراری ارتباط موثر با مخاطبان و همکاران برای اطلاع‌رسانی و نیز دریافت نظرها و پیشنهادها
• ایجاد فضای مجازی برای تشویق پژوهشگران به همکاری بیشتر و موثرتر با یکدیگر
• جلوگیری از انجام کارهای موازی و هماهنگ کردن فعالیت‌ها در جهت شکل‌گیری پروژه‌های کلان
• تلاش در جهت شکل‌گیری یک شبکه موثر و کارآمد علمی و پژوهشی
• امکان ورود سریع اطلاعات توسط فایل‌های اکسل یا XML
• امکان فراگذاری فایل‌های مرتبط مانند مقالات علمی و کتاب‌ها توسط اعضای هیات علمی
این سامانه گامی مهم در معرفی جامعه‌ی متخصص کشور است و قابل استفاده در سازمان‌ها، انجمن‌های علمی، دانشگاه‌ها و دیگر مراکز آموزشی و پژوهشی می‌باشد.


توضیح

یکتاوب افزار شرق سعی نموده است با بررسی مداوم استانداردها و نرم افزارهای معتبر دنیا، و نیز با شناخت بسترها و نیازها و روش‌های کاری داخلی، نسبت به به‌سازی و بومی‌سازی فرآیندها و استانداردهای دریافت، داوری و انتشار مقالات و پژوهش‌ها اقدام نماید. در این راستا شرکت یکتاوب با همکاری دانشگاه‌های معتبر کشور (مثل دانشگاه علوم پزشکی تهران) و طی قراردادهایی، کار معرفی و تصویب قوانین و مستندات تبادل داده‌های مقالات و سایر اقلام پژوهشی دانشگاه‌ها و مجلات علمی (خروجی‌های منظم XML) را برای معاونت تحقیقات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی(پایگاه system.hbi.ir) و سامانه‌های تبادل داده‌ی مشابه برای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (با همکاری پژوهشگاه فناوری اطلاعات ایران یا IRANDOC)  انجام داده است.

AWT IMAGE
تمام حقوق برای شرکت یکتاوب افزار شرق محفوظ است به روز رسانی: ۱۳۹۵/۱۱/۲۷