سامانه مدیریت پایگاه سازمانها و ادارات

روش خرید و استفاده از سامانه مدیریت پایگاه سازمانها و ادارات

 

هزینه‌های نصب و راه‌اندازی

به طور معمول راه‌اندازی سامانه مدیریت پایگاه سازمانها و ادارات با ثبت دامنه، اختصاص فضا، طراحی قالب عمومی با طرح و رنگ مورد نظر، آموزش و پشتیبانی یک‌ساله، بسته به تعداد زیربخش بین ۱۵۰ تا ۳۰۰۰ میلیون ریال هزینه خواهد داشت. پشتیبانی و به‌روزرسانی برنامه برای سال‌های بعدی، با هزینه‌ای معادل ۲۰ درصد قیمت روز نرم افزار انجام خواهد شد. در صورت عقد قرارداد جمعی (یا خرید مجدد برنامه ظرف مدت کمتر از شش ماه) تخفیف‌هایی در نظر گرفته شده است. 

نکته مهم در محاسبه‌ی هزینه‌ها، توجه به تعداد زیربخش‌های مورد نیاز برای پایگاه سازمان است. منظور از زیربخش‌های وب، بخش‌های مجزایی مانند معاونت سازمان یا کتابخانه با طراحی و مدیریت و صفحه اول مخصوص به خود است. برای مثال شاید برای سازمان خاصی به دلیل محدودیت عملکرد، داشتن یک زیربخش اصلی و ۵ زیربخش برای هر یک از معاونت‌ها کافی باشد (و اطلاعات سایر بخش‌ها و مدیریت‌ها به صورت صفحات و مطالب در دل همان زیربخش‌ها منتشر شوند). اما سازمان دیگری با توجه به گستردگی عملکرد و حجم بیشتر اطلاعات، بخواهد به هر یک از مدیریت‌های سازمان و هر یک از واحدها نیز زیربخش اختصاصی بدهد.

بهتر است پیش از نهایی شدن قرارداد جدولی مانند زیر را تکمیل فرمایید تا در تصمیم‌گیری به شما کمک کند:

ردیف

عنوان فارسی

عنوان لاتین

نشانی

مدیر

۱

اصلی

site۱

www.site.com

آقای احمدی

website.com

۲

واحد ریاست

Chancellor

chancellor.site.com

آقای حسینی

chanceller site.com

۳

معاونت اداری مالی

Finance and Administration Deputy

admin.site.com

خانم کاظمی

admin site.com

۴

معاونت پشتیبانی

Logistics Deputy

logistics.site.com

خانم رشیدی

logistics site.com

بدیهی است هر چه تعداد زیربخش‌های وب مورد نیاز بیشتر باشد، هزینه بیشتری نیز باید پرداخت شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر، سند هزینه خدمات شرکت را دریافت و بررسی نمایید.

به منظور مذاکره برای خرید همزمان تعداد بیشتر و آگاهی از چگونگی انجام کار و خدمات ارایه شده با ما تماس بگیرید.

مراحل عقد قرارداد و استفاده از خدمات

مستندات و مشخصات برنامه‌ها و نمونه پروژه‌های انجام شده در نشانی www.yektaweb.com قابل دریافت است. خدمات ارایه شده در نشانی www.yektawebtest.ir/demo_gen قابل بررسی و آزمایش هستند. برای آغاز روند پیوستن به یکتاوب می توانید قرارداد مربوطه را بررسی کرده و فرم درخواست سامانه را تکمیل نمایید.
 

 تخفیف خرید جمعی
برنامه برای استفاده در تنها یک پایگاه تنظیم شده است و برای استفاده در پایگاه‌های مختلف، باید چند برنامه خریداری شود. در صورت عقد قرارداد جمعی (یا خرید مجدد برنامه ظرف مدت کمتر از شش ماه) تخفیف‌هایی در نظر گرفته شده است.


هر نظر و پیشنهادی که منجر به تسریع و ارتقای کار شود، ما را برای ارایه خدماتی بهتر راهنمایی خواهد کرد. پس با ما در تماس باشید و دیدگاه‌ها و خواست‌های خود از مجموعه برنامه‌های یکتاوب را با ما در میان بگذارید. از همراهی شما سپاسگذاریم.