صفحه اصلی درباره شرکت محصولات و نرم افزارها طرح های توسعه اخبار و رویدادها مقالات علمی صفحات ویژه آموزش و راهنمایی تماس با ما
AWT IMAGE سامانه های اصلی AWT IMAGE سامانه مدیریت پایگاه نشریه صفحه مناسب چاپ ارسال به دوستان خروجی RSS این بخش
AWT IMAGE

معرفی سامانه‌ی مدیریت پایگاه نشریه :سامانه‌ مدیریت الکترونیک نشریه‌ جهت سازماندهی و مدیریت امور مربوط به دریافت نشریات از مرحله دریافت تا انتشار مقالات به صورت الکترونیک و منظم توسعه داده شده است. این سامانه دارای سه بخش اصلی اطلاع‌رسانی از طریق پایگاه نشریه، مدیریت دریافت و رهگیری مقالات و داوری الکترونیک مقالات است. ابزارهای قدرتمند مدیریت محتوا امکان ایجاد و به‌روز رسانی پایگاه نشریه را فراهم می‌کنند. بخش مدیریت مقالات ابزارهایی برای انتشار الکترونیک نشریه در اختیار مدیر پایگاه می‌گذارد و بخش داوری الکترونیک امکان بررسی مقالات بر پایه‌ی روش‌های مرسوم بررسی را فراهم می‌کند.

مهمترین امتیازهای سامانه مدیریت نشریه یکتاوب امنیت بسیار بالای نرم افزار، آموزش و پشتیبانی آنلاین و سریع، انعطاف پذیری و تنظیم پذیری بسیار زباد، قابلیت نصب قالبهای پیشرفته و رسپانسیو، استفاده از انواع روش های ارتباطی (اس ام اس، ایمیل و ...)، ارایه صورتحساب و قابلیت تنظیم سامانه پرداخت با اکثر بانک های کشور، تسهیل و تسریع امور برای مدیریت تعداد زیاد مقالات با کمک خودکار سازی ها و ابزارهای قدرتمند برنامه در بخش بررسی، داوری و پاسخگویی به نویسندگان و نیز گزارش ها و خروجی های بسیار کامل برنامه از بانک های اطلاعاتی و نتایج مختلف (مثل گواهی ارایه مقالات، گواهی داوری، گواهی شرکت در کارگاه و ..) می باشد.

همچنین ابزارهای هوشمندی مثل بررسی تعداد Citation ها و ارایه فهرست مقالات مشابه در نشریات منتشر شده (در داخل کشور یا نشریات بین المللی) کمک موثری به تکمیل اطلاعات و بررسی مقالات می کند.

AWT IMAGE
تمام حقوق برای شرکت یکتاوب افزار شرق محفوظ است به روز رسانی: ۱۳۹۵/۱۱/۲۷