سامانه مدیریت پایگاه نشریه

معرفی سامانه‌ی مدیریت پایگاه نشریه :سامانه‌ مدیریت الکترونیک نشریه‌ جهت سازماندهی و مدیریت امور مربوط به دریافت نشریات از مرحله دریافت تا انتشار مقالات به صورت الکترونیک و منظم توسعه داده شده است. این سامانه دارای سه بخش اصلی اطلاع‌رسانی از طریق پایگاه نشریه، مدیریت دریافت و رهگیری مقالات و داوری الکترونیک مقالات است. ابزارهای قدرتمند مدیریت محتوا امکان ایجاد و به‌روز رسانی پایگاه نشریه را فراهم می‌کنند. بخش مدیریت مقالات ابزارهایی برای انتشار الکترونیک نشریه در اختیار مدیر پایگاه می‌گذارد و بخش داوری الکترونیک امکان بررسی مقالات بر پایه‌ی روش‌های مرسوم بررسی را فراهم می‌کند.


مهمترین امتیازهای سامانه مدیریت نشریه یکتاوب امنیت بسیار بالای نرم افزار، آموزش و پشتیبانی آنلاین و سریع، انعطاف پذیری و تنظیم پذیری بسیار زباد، قابلیت نصب قالبهای پیشرفته و رسپانسیو، استفاده از انواع روش های ارتباطی (اس ام اس، ایمیل و ...)، ارایه صورتحساب و قابلیت تنظیم سامانه پرداخت با اکثر بانک های کشور، تسهیل و تسریع امور برای مدیریت تعداد زیاد مقالات با کمک خودکار سازی ها و ابزارهای قدرتمند برنامه در بخش بررسی، داوری و پاسخگویی به نویسندگان و نیز گزارش ها و خروجی های بسیار کامل برنامه از بانک های اطلاعاتی و نتایج مختلف (مثل گواهی ارایه مقالات، گواهی داوری، گواهی شرکت در کارگاه و ..) می باشد.

همچنین ابزارهای هوشمندی مثل بررسی تعداد Citation ها و ارایه فهرست مقالات مشابه در نشریات منتشر شده (در داخل کشور یا نشریات بین المللی) کمک موثری به تکمیل اطلاعات و بررسی مقالات می کند.

سامانه سبا
سامانه ی پیشرفته ی بررسی اسناد (سبا) به صورت پیش فر روی سایت های نشریات نصب شده است و براحتی می توانید آن را در هر سایت نشریه تنظیم و استفاده کنید. در صورتی که بخواهید این سامانه را برای یکپارچه سازی نشریات استفاده کنید، هزینه ها به صورت زیر خواهند بود:
 

  • سامانه تجمیعی + 4 نشریه غیر یکتاوبی + تنظیم قالب ها  400 میلیون ریال
  • سامانه تجمیعی + 4 نشریه یکتاوبی فعال + تنظیم قالب ها  75 میلیون ریال
  • انتقال افراد و مقالات برای 4 نشریه : 50 میلیون ریال

برای تعداد نشریات بیشتر می توانید با ایمیل شرکت مکاتبه نمایید.

کلیدواژه ها: سامانه جامع نشریات | نرم افزار مدیریت پایگاه نشریه | سامانه مدیریت نشریات | سامانه نشریات |