روش خرید و استفاده از سامانه مدیریت داده های پژوهشی

  روش خرید و استفاده از سامانه مدیریت داده های پژوهشی

هزینه‌های نصب و راه‌اندازی 

راه‌اندازی سامانه‌ی مدیریت الکترونیک برای داده‌های پژوهشی‌ با ثبت دامنه، اختصاص فضا، طراحی قالب عمومی با داده و رنگ مورد نظر، آموزش و پشتیبانی یک‌ساله، بسته سطح خدمات و حجم داده ها حداقل ۶۰ میلیون ریال هزینه خواهد داشت. پشتیبانی و به‌روزرسانی برنامه برای سال‌های بعدی، با هزینه‌ای معادل ۲۰ درصد هزینه ی قرارداد + تورم اعلام شده توسط بانک مرکزی انجام خواهد شد.

تا اطلاه ثانوی، این سامانه برای استفاده با هدف تجمیع داده های نشریات، برای سازمان هایی که بیش از ۴ سامانه نشریه از یکتاوب خریداری کرده باشند با هزینه ۴۰ میلیون ریال نصب خواهد شد.

مراحل عقد قرارداد و استفاده از خدمات

مستندات و مشخصات برنامه‌ها و نمونه پروژه‌های انجام شده در نشانی www.yektaweb.com قابل دریافت است. خدمات ارایه شده در نشانی www.yektawebtest.ir/demo_project قابل بررسی و آزمایش هستند. برای آغاز روند پیوستن به یکتاوب می توانید قرارداد مربوطه را بررسی کرده و فرم درخواست سامانه را تکمیل نمایید.

تخفیف خرید جمعی
برنامه برای استفاده در تنها یک پایگاه تنظیم شده است و برای استفاده در پایگاه‌های مختلف، باید چند برنامه خریداری شود. در صورت عقد قرارداد جمعی (یا خرید مجدد برنامه ظرف مدت کمتر از شش ماه) تخفیف‌هایی در نظر گرفته شده است.

تخفیف خرید اینترنتی

با انجام همه‌ی مراحل به صورت الکترونیک (عقد قرارداد و پرداخت اینترنتی هزینه‌ها) می‌توانید از تخفیف ۱۰درصدی بهره‌مند شوید. برای مشاهده فرم پرداخت اینترنتی هزینه‌ها اینجا را کلیک کنید.


هر نظر و پیشنهادی که منجر به تسریع و ارتقای کار شود، ما را برای ارایه خدماتی بهتر راهنمایی خواهد کرد. پس با ما در تماس باشید و دیدگاه‌ها و خواست‌های خود از مجموعه برنامه‌های یکتاوب را با ما در میان بگذارید. از همراهی شما سپاسگزاریم.