روش خرید و استفاده از سامانه مدیریت دانشگاه

 روش خرید و استفاده از سامانه‌ی مدیریت پایگاه دانشگاه و دانشکده

 راه‌اندازی سامانه‌ی مدیریت الکترونیک برای یک دانشگاه یا دانشکده دارای یک تا سه زیربخش وب با ثبت دامنه، اختصاص فضا، طراحی قالب عمومی با طرح و رنگ مورد نظر، آموزش و پشتیبانی یکساله، بسته به تعداد زیر بخش بین ۱۰۰ تا بیش از ۳۰۰۰ میلیون ریال هزینه خواهد داشت. پشتیبانی و بروزرسانی برنامه برای سال‌های بعدی، با هزینه‌ای معادل ۲۰ درصد هزینه ی قرارداد + تورم اعلام شده توسط بانک مرکزی انجام خواهد شد.


نکته مهم در محاسبه‌ی هزینه‌ها، توجه به تعداد زیربخش‌های مورد نیاز برای پایگاه دانشگاه است. منظور از زیربخش‌های وب، بخش‌های مجزایی مانند معاونت پژوهشی دانشگاه یا کتابخانه با طراحی و مدیریت و صفحه اول مخصوص به خود است. برای مثال شاید برای دانشگاه خاصی به دلیل محدودیت عملکرد، داشتن یک زیربخش اصلی و ۵ زیربخش برای هر یک از معاونت‌ها کافی باشد (و اطلاعات سایر بخش‌ها و مدیریت‌ها به صورت صفحات و مطالب در دل همان زیربخش‌ها منتشر شوند). اما دانشگاه دیگری با توجه به گستردگی عملکرد و حجم بیشتر اطلاعات، بخواهد به هر یک از مدیریت‌های دانشگاه و هر یک از دانشکده‌ها و پژوهشکده‌ها و بیمارستان‌ها  نیز زیربخش اختصاصی بدهد.

 بهتر است پیش از نهایی شدن قرارداد جدولی مانند زیر را تکمیل فرمایید تا در تصمیم‌گیری به شما کمک کند:

  ردیف

  عنوان فارسی

  عنوان لاتین

  نشانی

  مدیر

  ۱

  اصلی

  site۱

  www.site.com

  آقای احمدی

  website.com

  ۲

  واحد ریاست

  Chancellor

  chancellor.site.com

  آقای حسینی

  chancellor site.com

  ۳

  معاونت پژوهشی

  Vice Chancellor For Research

  research.site.com

  خانم کاظمی

  research site.com

  ۴

  معاونت دانشجویی

  Vice Chancellor For Education

  education.site.com

  خانم رشیدی

  education site.com

  بدیهی است هر چه تعداد زیربخش‌های وب مورد نیاز بیشتر باشد، هزینه بیشتری نیز باید پرداخت شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر، سند هزینه خدمات شرکت را دریافت و بررسی نمایید.

مراحل عقد قرارداد و استفاده از خدمات

مستندات و مشخصات برنامه‌ها و نمونه پروژه‌های انجام شده در نشانی www.yektaweb.com قابل دریافت است. خدمات ارایه شده در نشانی www.yektawebtest.ir/demo_gen قابل بررسی و آزمایش هستند. برای آغاز روند پیوستن به یکتاوب می توانید قرارداد مربوطه را بررسی کرده و فرم درخواست سامانه را تکمیل نمایید.

تخفیف خرید جمعی
برنامه برای استفاده در تنها یک پایگاه تنظیم شده است و برای استفاده در پایگاه‌های مختلف، باید چند برنامه خریداری شود. در صورت عقد قرارداد جمعی (یا خرید مجدد برنامه ظرف مدت کمتر از شش ماه) تخفیف‌هایی در نظر گرفته شده است.


هر نظر و پیشنهادی که منجر به تسریع و ارتقای کار شود، ما را برای ارایه خدماتی بهتر راهنمایی خواهد کرد. پس با ما در تماس باشید و دیدگاه‌ها و خواست‌های خود از مجموعه برنامه‌های یکتاوب را با ما در میان بگذارید. از همراهی شما سپاسگذاریم.