اطلاعیه شرکت در خصوص فعالیت های سال 99

 | تاریخ ارسال: 1399/1/16 | 
کاربران گرامی شرکت
ضمن تبریک سال نو، با توجه به شیوع همه گیری جهانی، کارکنان شرکت یکتاوب تا اطلاع ثانوی به صورت دورکار در خدمت شما خواهند بود. شماره تلفن های شرکت به تلفن های کارکنان ارجاع شده اند و مانند سابق پاسخگو خواهند بود. ایمیل ها و تیکت ها نیز مانند سابق بررسی شده و در اسرع وقت پاسخ داده می شوند.
با توجه به شرایط خاصی که در آن قرار گرفته ایم و لزوم کمک متقابل برای عبور از بحران، بر خلاف روند افزایش هزینه های شرکت، تا اطلاع ثانوی افزایش قیمت در خدمات نرم افزاری و پشتیبانی نخواهیم داشت. همچنین پایگاه هایی که به دلیل بحران کنونی و شرایط خاص اداری یا مالی، قادر به پرداخت هزینه ها نباشند مسدود و متوقف نخواهند شد. برای این کار نیاز است حتما قرارداد های پشتیبانی منعقد شوند و سپس درخواست تعویق پرداخت به صورت رسمی از سوی سازمان برای شرکت ارسال شود.
شرکت از ابتدای سال در حال کار برای تقویت خدمات در زمینه های مفید تر برای انجام ساده تر کارها از طریق سایت (تقویت فرم و فرآیند ساز، امکان ارتباط تصویری و برگزاری جلسات، امکان مشارکت راحت تر همه ی اعضای سازمان در تولید محتوای پایگاه و ...) می باشد که در بروزرسانی های بعدی اطلاع رسانی خواهند شد.
امیدواریم با همکاری و همدلی بتوانیم از این آزمایش الهی سربلند بیرون بیاییم و سالی که با مشکلات و نگرانی شروع شده است را با آرامش و شادی به پایان برسانیم.