آشنایی با سامانه جامع مدیریت الکترونیک کارگاه‌ها

 | تاریخ ارسال: 1398/3/4 | 
سامانه‌ی جامع مدیریت الکترونیک کارگاه‌ها امکان مدیریت کارگاه‌های متعدد مربوط به کل سازمان را در قالب یک پایگاه واحد با ایجاد سطوح دسترسی مناسب برای بخش‌های سازمان فراهم می‌کند. همه کارهای لازم برای مدیریت یک کارگاه، از معرفی و اطلاع‌رسانی، ثبت‌نام و پرداخت الکترونیک تا تایید حضور، صدور گواهی و نظرسنجی در این سامانه پیش‌بینی شده است. برقراری ارتباط تکی و توده‌ای با کاربران، ارسال خبرنامه‌ی الکترونیک، دسته‌بندی کارگاه‌ها با توجه به دانشکده یا گروه برگزارکننده و ارائه صورت‌حساب الکترونیک از دیگر امکانات این سامانه است.

سامانه‌ی جامع مدیریت الکترونیک کارگاه‌ها این امکان را فراهم کرده است تا مدیریت کارگاه‌ها را به دانشکده یا گروه مورد نظر واگذار کنید. برای مثال، نماینده‌ی مرکز تحقیقات علوم اعصاب می‌تواند کارگاه‌های مرتبط با این مرکز و نماینده‌ی دانشکده‌ی مدیریت، کارگاه‌های مرتبط با این دانشکده را مدیریت کند. با این همه، مجموعه‌ی کارگاه‌ها از طریق نشانی یکسان قابل دسترس است و کاربران با ثبت‌نام در یک پایگاه می‌توانند کارگاه‌های مختلف را انتخاب کنند.

نمونه پایگاه های فعال:

برای آشنایی بیشتر می‌توانید  فایل معرفی کامل سامانه دریافت کنید.
 
هزینه‌های نصب و راه‌اندازی

به طور معمول راه‌اندازی سامانه‌ی مدیریت کارگاه های یک سازمان، اختصاص فضا، طراحی قالب عمومی با طرح و رنگ مورد نظر، آموزش برخط (یا در شرکت) و پشتیبانی یک‌ساله، ۳۰۰ میلیون ریال هزینه خواهد داشت. پشتیبانی و به‌روزرسانی برنامه برای سال‌های بعدی، با هزینه‌ای معادل ۲۵ درصد هزینه ی قرارداد + تورم اعلام شده توسط بانک مرکزی انجام خواهد شد.