قالب سفارشی

 | تاریخ ارسال: 1398/2/25 | 
با توجه به گذشت یک دهه از طراحی قالب اولیه برنامه و برای افزایش رضایت مشتریان، طرح بهسازی قالب سفارشی آغاز گردید. در طراحی این قالب های جدید از آخرین فناوری های وب استفاده شده است تا حداکثر کارآیی و تناسب را در تمام دستگاه ها (رایانه، تبلت و موبایل) داشته باشند. همچنین امکانات پیشرفته یکتاوب برای بحث های جستجو پذیری، Visibility در گوگل و موتورهای جستجو، امکانات به اشتراک گذاری در طراحی این قالب ها نیز مد نظر قرار گرفته اند. قالب های نصب شده در سه مرورگر فایر فاکس، کروم ، ie +۸ و نیز در مشاهده با موبایل تست شده اند تا بدون مشکل کار کنند. 
انجمن ها  
سایر پایگاه ها:
هزینه استفاده از قالب های سفارشی:
در صورتی که مایل باشید خودتان قالب را نصب و تنظیم کنید استفاده از قالب هزینه ای نخواهد داشت و می توانید از بخش تنظیمات قالب اقدام کنید. اما اگر بخواهید طراحی و نصب قالب و تنظیمات آن را شرکت انجام دهد می توانید نمونه سایت، تصاویر، لوگوها و متون و لینکهای مورد نظر را برای ما ارسال کنید تا قالب مدرن طراحی و نصب شود. هزینه انجام این امور به روش زیر خواهد بود:
  • سفارشی جدید از ۵۰ تا ۳۰۰ میلیون ریال
  • سفارشی مشابه یکی از طرح های قبلی یکتاوب هزینه کمتری خواهد داشت.
  • اگر بخواهید قالب فقط برای سایت شما استفاده شود و برای سایر مشتریان نصب نشود هزینه لیسنس قالب ۵۰ میلیون ریال خواهد بود.
  • اگر یکی از قالب های بالا یا قالب مشخصی را انتخاب کنید، حداقل هزینه در نظر گرفته می شود. در غیر این صورت، هزینه مشاوره و ارایه پیشنهاد، حداقل به میزان ۵۰ میلیون ریال به قرارداد اضافه می شود.
طراحی قالب سفارشی شما مراحل زیر می باشد و حداکثر ظرف ۲ ماه انجام خواهد شد:
۱- بررسی نمونه پایگاه ها و ارایه پیشنهاد تغییر قالب پایگاه توسط کارفرما
۲- ارایه نمونه قالب یا پیش طرح ساده از سوی کارفرما جهت بررسی و تعیین هزینه و زمان
۳- اعلام هزینه و زمان طراحی و انجام امور مالی
۴- طراحی قالب گرافیکی و ارسال آن به کارفرما جهت بررسی و تایید
۵- انجام تغییرات مد نظر کارفرما
۶- نصب و فعال شدن طرح گرافیکی
۷- فعال شدن قالب گرافیکی برای زبان دوم پایگاه

توضیح ضروری:
پیشنهاد می کنیم در ابتدای فعالیت پایگاه، به جای ظاهر پایگاه بر روی مدیریت بخش ها و ورود اطلاعات تمرکز کنید. چون هم با قالب عمومی بهتر و راحت تر می توانید سایت را مدیریت کنید. هم بعد از ورود و نهایی شدن اطلاعات بهتر می توانید تصمیم گیری کنید که قالب گرافیکی سایت شما باید چگونه باشد و چه مواردی باید در آن در نظر گرفته شود. طبق تجربه سایت هایی که از ابتدا روی ظاهر سایت تمرکز کرده اند نتیجه مطلوبی نگرفته اند و علاوه بر کند شدن کار ورود داده، به دلیل دوباره کاری ها هزینه انجام کارها نیز بیشتر شده است.

 
طراحی و نصب قالب های مدرن نیاز به محتوا و تصویر دارد. لطفا قبل از سفارش این قالب ها، تعدادی خبر با چکیده و تصویر در سایت اضافه کنید. در ضمن بخش های ویژه ای که در صفحه تعبیه شده اند (مثل عنوان و متن پیام دبیر علمی، فهرست سخنرانان، تاریخ های مهم، بخش تماس با ما و بلوک های پایین سایت) را به صورت مطلب در سایت وارد کرده و لینک آنها را ارسال کنید.
 

راهنمای مرتبط:

 راهنمای استفاده از کدهای نمایش محتوا