قالب مدرن

 | تاریخ ارسال: 1398/2/25 | 

طراحی و نصب قالب های مدرن

 

با توجه به گذشت یک دهه از طراحی قالب فعلی برنامه و برای افزایش رضایت مشتریان، طرح بهسازی قالب گرافیکی رایگان برای انواع سایت ها از ابتدای سال ۱۳۹۴ آغاز گردید. در طراحی این قالب های جدید از آخرین فناوری های وب استفاده شده است تا حداکثر کارآیی و تناسب را در تمام دستگاه ها (رایانه، تبلت و موبایل) داشته باشند. همچنین امکانات پیشرفته یکتاوب برای بحث های جستجو پذیری، Visibility در گوگل و موتورهای جستجو، امکانات به اشتراک گذاری و موضوع مهم نمایه سازی پایگاه های نشریات در طراحی این قالب ها نیز مد نظر قرار گرفته اند. قالب های نصب شده در سه مرورگر فایر فاکس، کروم ، ie +۸ و نیز در مشاهده با موبایل تست شده اند تا بدون مشکل کار کنند.

نمونه قالب های مدرن یکتاوب را دریافت کنید:
 

AWT IMAGE

AWT IMAGE AWT IMAGE AWT IMAGE
تصویر قالب مدرن ویژه نشریات
پیش نمایش آنلاین
تصویر قالب مدرن ویژه همایش ها
پیش نمایش آنلاین
تصویر قالب مدرن ویژه انجمن های علمی
پیش نمایش آنلاین
قالب مدرن عمومی
پیش نمایش آنلاین


هزینه استفاده از قالب مدرن:
در صورتی که مایل باشید خودتان قالب را نصب و تنظیم کنید استفاده از قالب هزینه ای نخواهد داشت. اما اگر بخواهید نصب قالب و تنظیمات آن را شرکت انجام دهد می توانید تصاویر، لوگوها و متون و لینکهای مورد نظر را برای ما ارسال کنید تا قالب مدرن نصب شود. هزینه انجام این امور ۳ میلیون ریال خواهد بود. همچنین هزینه درخواست تغییرات جزئی در قالب های مدرن ۵ میلیون ریال می باشد.

   

نمونه های پایگاه های دارای قالب مدرن:

   

        

چگونه از این قالب استفاده کنیم؟

برای شروع کار نصب این نوع از قالبها، وارد بخش مدیریت شوید، به منوی بخش ویژه طراح برنامه : تنظیمات قالبهای پایگاه (در پانل مدیریت جدید به مرکز تنظیم: تنظیمات قالب های مدرن) بروید و در بالای صفحه روی لینک "تنظیم قالب های مدرن ۰۱" وارد شوید. پس از انجام تنظیمات عناوین، متن ها و لینک های صفحه اصلی (به ویژه بخش تنظیمات تب های وسط صفحه اصلی، بلوک های حاشیه و پانویس صفحات)، می توانید خودتان با کمک فایل فتوشاپ ارایه شده قالب جدید را بسازید یا اطلاعات و تصاویر لازم را برای شرکت ایمیل کنید تا ما بقیه کار را انجام دهیم.


سفارشی کردن قالب های مدرن:

اگر می خواهید قالب سفارشی برای سایت خود داشته باشید می توانید قالب مدرن یک را به صورت عمومی نصب کنید و سپس فایل های آن را ویرایش کنید. همه اجزا (CSS، JS و فایل های HTML قابل ویرایش هستند).

برای طراحی قالب سفارشی به صورت مستقل از پایگاه می توانید فایل نمونه قالب مدرن را از اینجا دریافت کنید. دقت کنید که اگر می خواهید برای اسلایدر یا منوها همچنان از امکانات مدیریتی برنامه استفاده کنید باید آنها را مطابق css و کدهای html این نمونه تهیه کنید.

راهنمای مرتبط: