ارایه شناساگر دیجیتال شئ (DOI) و CrossMark

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۲/۴ | 

خصوصیت جانمایی "شناساگر دیجیتال شئ" (DOI)، استفاده از آن را به‌منظور کمک به دسترسی آسان‌تر و جلوگیری از مفقودشدن اطلاعات ارزشمند در فضای اینترنت بسیار رایج کرده است. یکی از زمینه‌های بسیار پرکاربرد این نشانگر، جانمایی مقاله‌های نشریات و فصل‌های کتاب‌های، علمی و دانشگاهی است. شرکت یکتاوب شناساگر دیجیتال شئ برای مقالات نشریات دانشگاهی را به قیمت 15هزار تومان برای هر مقاله و بدون هیچ هزینه جانبی (خرید شناسه اختصاصی، آبونمان سالیانه و ...) و فرآیند اجرایی اضافی ارایه می‌دهد. همچنین از این پس نشریات می‌توانند برای خرید نشان CrossMark که مبتنی بر DOI ارایه می‌شود اقدام نمایند. در این خدمت، تمام مقالاتی که دارای DOI باشند می‌توانند با پرداخت 15هزار تومان، نسبت به اختصاص نشان CrossMark برای آن مقالات اقدام نموده و کلیه تغییرات و اطلاعات جانبی فایل مورد نظر را در اختیار مخاطبان قرار داده و برای همیشه حفظ نمایند.

راهنمای خرید و درج کدهای DOI از Crossref

1- به صفحه "مدیریت نسخه‌های نشریه" در سایت نشریه وارد شوید.

2- با کلیک روی گزینه خرید آنلاین زیر مشخصات هر شماره، وارد صفحه‌ای می‌شوید که می‌توانید به راحتی هزینه خرید DOI برای مقالات آن شماره را پرداخت نمایید.

3- پس از پرداخت، ادامه مراحل به صورت خودکار انجام شده و شناسه‌ها در پرونده‌ها ثبت می‌شوند.

4- در صورتی که می‌خواهید برای تعداد زیاد مقالات آرشیوی خود اقدام به خرید DOI کنید، با ایمیل yektaweb@gmail.com مکاتبه کنید تا برای شما فاکتور پرداخت کلی صادر شود.