اخبار، مقالات و مطالب علمی

فهرست

نویسه گردانی یا ترجمه حرف به حرف در جی میل
AWT IMAGEیکی از امکانات جالب جی میل، تبدیل خودکار کاراکترهای نوشته شده به زبان انگلیسی به فارسی و عربی و ... است. می توانید عبارات مورد نظر خود را به صورت انگلیسی (فینگیلیش) تایپ کنید تا جی میل آنها را به زبان مقصد نمایش دهد.

نکات طلایی برای افزایش زیبایی و کارآیی پایگاه های اینترنتی
AWT IMAGEزیبایی پایگاه های اینترنتی در کنار کارآیی آنها میتواند موجب جذب کاربران و مشتریان به پایگاه شده و ارایه خدمات را موثر تر کند. برخی از توصیه ها و تجارب بدست آمده در طراحی وب را در ادامه مطالعه نمایید.

چه فایل‌هایی را با جی‌میل نمی‌توانید بفرستید یا دریافت کنید؟
AWT IMAGEجی‌میل (GMail) برای پیشگیری از ویروس‌های خطرناک، به شما اجازه نمی‌دهد که فایل‌های اجرایی (مانند فایل‌هایی که پسوند .exe دارند) را حتی اگر به صورت زیپ باشند، بفرستید یا دریافت کنید.

آن‌چه باید درباره‌ی کرم رایانه‌ای یا تروجان استاکسنت بدانید
AWT IMAGEاستاکس‌نت (Stuxnet) یک بدافزار رایانه‌ای (بنابر نظر متخصصان امنیت رایانه:کرم رایانه‌ای یا تروجان ) است که نخستین‌بار در تاریخ ۱۳ جولای ۲۰۱۰ توسط ضدویروس وی‌بی‌ای ۳۲ شناسایی شد

چگونه سایت بهتری داشته باشیم؟

AWT IMAGE

داشتن یک پایگاه اینترنتی زیبا و جذاب نیازمند صرف وقت و حوصله است. سعی کنید با رعایت موارد زیر نقش موثر خود را در برپایی یک پایگاه کارآمد تداوم بخشید:


پاسخ‌های آماده در جی‌میل خود بسازید
اگر برای پاسخ دادن به چند پیام باید بارها یک متن یکسان را حروف‌نگاری کنید، بهتر است پاسخ آماده بسازید و در میل خود نگه دارید.

چند ابزار سودمند از جی‌میل برای پیشگیری از انجام چندباره‌ی یک کار

AWT IMAGE

جی میل برای افزایش تولید محتوای ایمیل ها و نیز ارسال پست الکترونیک به افراد، امکانات و ابزارهای مفیدی دارد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می شود.


تنظیم شیوه‌ی نمایش ( استایل) پیش فرض برای نوشتن نامه در Gmail
برای این‌که یک ایمیل حرفه‌ای بفرستید و در زمان فرستادن ایمیل هم صرفه‌جویی کنید می‌توانید استایل متن ایمیل‌های فرستاده را با توجه به سلیقه‌ی خود نغییر دهید. به طور معمول وقتی به‌صورت پیش فرض از جی‌میل استفاده می‌کنید متن ایمیل‌های شما با فونت تایمز نوشته می‌شوند که برای نوشته‌های فارسی چندان مناسب نیستند.

راهنمای افزودن دکمه‌ی راست به چپ در GMAIL
راهنمای افزودن دکمه راست به چپ در GMAIL


AWT IMAGE بایگانی بخش اخبار و مقالات علمی