اخبار مهم طرح‌ها، تحولات و رویدادهای شرکت یکتاوب

کاربران گرامی شرکت یکتاوب:
با توجه به آغاز فصل پایانی سال جاری و لزوم دستیابی به اهداف و برنامه‌های از پیش اعلام شده شرکت، به اخبار طرح‌ها و تحولات شرکت به شرح زیر توجه فرمایید:
1- شرکت یکتاوب در دوره‌ی فعالیت چند ساله‌ی خود، همواره کوشیده است از مسایل سیاسی و حاشیه‌ای دور باشد و تنها به پیشرفت و توسعه‌ی فنی شرکت و ارتقای کیفیت خدمات شرکت بپردازد و رویکرد اساسی شرکت همچنان به همین صورت محفوظ خواهد ماند. اما به هر حال پشتیبانی از کار درست و اندیشه‌ی صحیح از ضروریات پیشرفت و توسعه‌ی دسته جمعی است. بنابراین در جهت هم‌سویی با طرح بزرگ «هدفمندسازی یارانه‌ها» و به امید اجرای هر چه بهتر و موثرتر این طرح، و نیز با هدف تشویق موسسات و نهادها به استفاده از خدمات الکترونیک به جای راهکارهای سنتی، هزینه‌ی خدمات شرکت تا پایان سال شمسی به شرح زیر کاهش می‌یابد:
  • هزینه‌ی قراردادهای عمومی شرکت (سایت عمومی دانشگاهی و سازمانی تک بخشی، سایت نشریه‌ی علمی، سایت کنفرانس علمی و موارد مشابه ) با 10 درصد تخفیف به 18 میلیون ریال کاهش می‌یابد.
  • هزینه‌ی قراردادهای انجمن‌های علمی (فقط سایت اصلی انجمن) با 50 درصد کاهش به 10 میلیون ریال کاهش می‌یابد.
  • هزینه‌ی سایر انواع قراردادهای شرکت (سیستم طرح پژوهشی، سایت‌های چند بخشی، سیستم ایده‌ها، سامانه‌ی گردآوری داده‌های علمی و پژوهشی سازمانی، کارنامه علمی و ... ) نیز بین 10 تا 20 درصد کاهش خواهند داشت.
تبصره: این تخفیف‌ها تنها شامل قرادادهایی خواهند شد که پس از تاریخ 10 دیماه 89 مطرح، مذاکره و ثبت شوند.

2- به دلیل توجه بیش از اندازه به ساختار و قابلیت‌های برنامه در برنامه‌های علمی و کاربردی و نیز به دلیل لزوم کاهش هزینه‌های نهایی، به زیبایی ظاهری برنامه‌ها و سایت‌ها کمتر توجه شده است. در «طرح بهسایت» که در راستای افزایش کارآیی و زیبایی سایت‌ها اجرا خواهد شد، آموزش‌ها و خدمات گرافیکی رایگانی به عنوان عیدی پایان سال به کاربران فعال شرکت ارایه خواهد شد. جزییات این طرح به زودی برای کاربران فعال شرکت فرستاده خواهد شد.

3- با اجرای «طرح دعوت»، افراد و موسساتی که برای معرفی برنامه به سایر سازمان‌ها اقدام کنند و مدیران و دست‌اندرکاران سازمانهای علمی را به استفاده از خدمات یکتاوب دعوت نمایند (در صورت منجر شدن به جلسات معرفی برنامه یا عقد قرارداد) تخفیف‌هایی برای قراردادهای پشتیبانی یا قراردادهای جدید دریافت خواهد کرد. جزییات این طرح به زودی برای کاربران شرکت فرستاده خواهد شد.

4- با توجه به آغاز ارسال بروشورها، سی‌دی‌های آموزشی جدید، هدیه‌ها و ایمیل‌های اطلاعیه‌ها و اخبار شرکت از اواخر ماه جاری، در صورتی‌که ایمیل‌های ما را دریافت نمی‌کنید، مسوولان سازمان یا مدیران پایگاه‌های وب را در قالب فرم‌های معرفی مدیر پایگاه (قابل دریافت از طریق صفحه‌ی اول سایت شرکت) به ما معرفی نمایید یا نام کامل، نشانی پستی و شماره تماس خود را برای ما ایمیل کنید.