صفحه اصلی درباره شرکت محصولات و نرم افزارها طرح های توسعه اخبار و رویدادها مقالات علمی صفحات ویژه آموزش و راهنمایی تماس با ما
AWT IMAGE رخدادهای مرتبط AWT IMAGE خودکارسازی ثبت DOI و تکمیل خدمات Crossref صفحه مناسب چاپ ارسال به دوستان خروجی RSS این بخش
AWT IMAGE

1- با توسعه برنامه یکتاوب، امکان ثبت هوشمند و خودکار DOI نشریه، نسخه‌های نشریه و مقالات نشریه در Crossref و IDF فراهم شد. این خودکارسازی با کمک ابزارها و روش‌های پیشرفته کراس رف (Crossref Machine interfaces and APIs) فراهم شده است که سرعت ثبت مقالات را افزایش می‌دهد. توسعه این بخش این امکان را فراهم کرده است که کل مقالات یک نشریه را در عرض چند دقیقه در Crossref و IDF ثبت کنیم. تصاویری از روش کار در انتهای همین خبر درج شده‌اند.

تلاشی که انجام شده است، در نهایت امکان ثبت DOI بدون واسطه و توسط مدیر پایگاه و همزمان با انتشار مقاله را فراهم خواهد کرد.


2- برخی شرکت ها تلاش دارند با تبلیغات و مباحث مختلف نشریات را از خدمات ارزشمند کراس رف محروم کنند. برای اطمینان از ثبت پسوند شرکت و نیز مقالات مربوطه در کراس رف اینجا را ببینید:

http://search.crossref.org/?q=10.18869%2Facadpub

Yektaweb: Academic Publishing Company

Report published 30 Mar 2016 

مقالاتی که برای نشریات ثبت می‌شود نیز به صورت بلادرنگ در DOI ظاهر شده و بعد از حداکثر سه روز در پایگاه کراس رف هم قابل جستجو هستند.


3- هزینه خدمات کراس چک (از IThenticate) قبلا اطلاع رسانی شده است. به زودی هزینه سایر خدمات کراس رف نیز اطلاع داده خواهد شد.

نمونه مقالات ثبت شده با روش خودکار را اینجا بررسی کنید:

http://jemr.khu.ac.ir/browse.php?cur=1&slc_lang=fa&sid=1

AWT IMAGE

 

AWT IMAGE

 

AWT IMAGE

AWT IMAGE
تمام حقوق برای شرکت یکتاوب افزار شرق محفوظ است به روز رسانی: ۱۳۹۵/۱۱/۲۷