خبر مهم: رایگان شدن تمام سامانه های نرم افزاری یکتاوب

توجه: از ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۵ کلیه تخفیف ها برداشته خواهند شد و تمام سامانه ها با قیمت های اصلی ارایه خواهند شد.


بهترین فرصت برای بهره مندی از اولین و قدرتمندترین سامانه نشریات، همایش ها، انجمن ها، طرح های پژوهشی و وبگاه دانشگاه کشور

شرکت یکتاوب دوره هایی را برای توسعه برنامه ها صرف می کند و دوره هایی را بر افزایش تعداد مشتریان متمرکز می شود. از ابتدای امسال هزینه خدمات افزایش داده شد تا فروش شرکت کم شود و از این فرصت برای توسعه برنامه در سطوح زیر استفاده شد:

۱- افزایش امنیت بخش های مختلف برنامه

۲- تقویت فرم ثبت نام برای تسهیل کار کاربران و حذف برخی مشکلات کاربری

۳- تقویت بخش مقالات و امکان درج متن کامل HTML، پیوند دهی در بخش های منابع و کلمات کلیدی، امکان درج نکات برجسته و چکیده گرافیکی و ...

۴- تسهیل و تقویت بخش های تنظیمی برنامه با انجام دسته بندی مناسب

۵- تعویض خدمات دهنده سرورهای اصلی یکتاوب و افزایش سرعت بارگذاری سایت ها

۶- تقویت برخی راهکارها مثل کامل شدن چرخه عضویت و پرداخت و تمدید برای انجمن های علمی و خودکار سازی ارایه گواهی های ثبت نام، ارایه مقاله، داوری، شرکت در کارگاه و ...

۷- تقویت و افزایش ساعات کار بخش آموزش شرکت

۸- راه اندازی بخش خدمات اجرایی و نمایه سازی نشریات

۹- تقویت نمایه سازی مقالات در گوگل اسکالر به کمک ابزار ویژه "دستیار گوگل اسکالر"

تعدادی پروژه مثل بازبینی و اصلاح متون انگلیسی در بخش های مختلف برنامه، تقویت فرم ارسال مقاله و اضافه کردن مراحل ارسال به ویراستاران و چاپخانه (ناشر) نیز در حال انجام هستند و به زودی روی سایت ها اضافه می شوند.


رایگان شدن سامانه های یکتاوب برای مجامع علمی کشور

با توجه به توسعه های انجام شده و لزوم بهره مندی کاربران و مشتریان از این امکانات و نیز مشکلات مالی دانشگاه ها، تا اطلاع ثانوی  سامانه های اصلی یکتاوب (نشریه، همایش، انجمن) به صورت رایگان و فقط با هزینه پشتیبانی ارایه می شوند. برای سال اول برای هر سامانه با طراحی و نصب و آموزش در محل شرکت تنها یک میلیون تومان هزینه در نظر گرفته می شود. (به عبارتی برای سورس نرم افزار هیچ هزینه ای در نظر گرفته نشده و فقط هزینه های طراحی، نصب و پشتیبانی و آموزش محاسبه می شوند)

شرایط استفاده رایگان از سامانه ها عبارتند از:

۱- عدم برگزاری هر نوع جلسه برای خرید نرم افزار

۲- هیچ نوع تخفیف دیگری (مثل تخفیف ۲۰ درصد مشتریان) به این تخفیف اضافه نخواهد شد.

۳- خرید های همزمان بیش از ۴ سامانه شامل ۲۰ درصد تخفیف و بیش از ۸ سامانه شامل ۳۰ درصد تخفیف بیشتر خواهد شد.

۴- هزینه ها قابل تقسیط نیستند و باید بعد از تحویل سامانه ها به صورت یکجا پرداخت شوند. سختی شرایط پرداخت (مثل تقسیط پرداخت، دریافت ضمانتنامه بانکی، ارسال قراردادهای سفارشی پیچیده که نیاز به صرف وقت زیاد دارند، دشواری پرداخت هزینه و ...) موجب لغو تخفیف خواهد شد.

۵- قراردادهای پشتیبانی شامل تخفیف نخواهند شد و تخفیف فقط برای فروش نرم افزار جدید در نظر گرفته شده است.


خدمات رایگان یکتاوب

تا زمان عید غدیر برخی خدمات به صورت رایگان ارایه می شوند. این خدمات عبارتند از:

۱- ارتقا و تنظیم سرورهای اختصاصی مشتریان برای تهیه و دریافت خودکار فایل های پشتیبان (از راه دور)

۲- نصب سامانه پایش نشریات و اطلاعات پژوهشی برای سازمان هایی که بیش از ۳ سامانه از شرکت تهیه کرده اند.

این سامانه هر نوع نشریه استانداردی (یکتاوب، OJS، سیناوب، کوثر و ...) را به صورت هوشمند تجمیع می کند.

نمونه ها: http://www.irisweb.ir  | http://rds.khu.ac.ir | http://journalsresearch.iut.ac.ir

۳- انتقال اطلاعات رایگان، در صورت انتقال سایت از سامانه های معتبر داخلی یا بین المللی:

در صورتی که مایل باشید نرم افزار معتبری که الان در حال استفاده از آن هستید را تغییر دهید و دسترسی به بانک اطلاعات وجود دارد سعی خواهد شد هزینه اضافی برای این اقدام به شما تحویل نشود.


هر چند برخی از همکاران و مشاوران از تصمیم ما مبنی بر ارایه رایگان سامانه ها (به دلیل آنچه کم ارزش جلوه کردن سامانه ها می نامند) حمایت نکردند، اما امیدواریم با تخفیف های ارایه شده که با هدف همراهی و همکاری بیشتر با مجامع علمی در نظر گرفته شده اند، بتوانیم رضایت بیشتر کاربران را فراهم کنیم و تعداد بیشتری از مراکز علمی کشور بتوانند از امکانات و ویژگی های غیر قابل رقابت یکتاوب استفاده کنند. چون برای ما کمک به رسالت علمی دانشگاه ها مهم تر از سودآوری شرکت است. البته دقت کنید که در صورت افزایش حجم کارها ممکن است هزینه ها مجددا افزایش یابند تا بتوانیم خدمات دهی مناسب را حفظ کنیم.


یکتاوب قابل مقایسه با هیچ نرم افزار دیگری نیست. ابزارهای حرفه ای و پیشرفته، روش های مبنی بر هوشمندی و خودکارسازی و انواع تنظیم پذیری و گزارش گیری های یکتاوب و خدمات پشتیبانی آنلاین و واقعی آن را در هیچ نرم افزار و شرکت دیگری پیدا نخواهید کرد. اگر با یکتاوب آشنا نیستید، پیشنهاد می کنیم حتما برای آشنایی با ابزارهای حرفه ای آن وقت بگذارید تا کارها را سریع تر و ساده تر انجام دهید.


توجه: از ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۵ کلیه تخفیف ها برداشته خواهند شد و تمام سامانه ها با قیمت های اصلی ارایه خواهند شد.


پیوندهای مرتبط: