حذف برخی از فایل های ضمیمه مقالات از سرورها + رفع اشکال

در نسخه جدید برنامه (2945) برای کاهش حجم سایت ها روی سرور، بخشی اضافه شده بود که فایل های اضافی مقالات (که در بانک اطلاعات وجود نداشتند) به صورت خودکار از سایت ها حذف شود. متاسفانه به دلیل اشتباهی در این بخش برخی از فایل های ضمیمه مقالات از برخی از پایگاه ها حذف شده بودند که سعی کردیم با بازیابی فایل ها اشکال را برطرف کنیم.

سایتهایی که روی سرورهای یکتاوب نصب شده بودند بامداد روز جمعه backup گرفته شده بودند و به همین دلیل مشکل خاصی برای آنها پیش نیامده است. اما شاید تعداد کمی از سایت ها که از روش ارسال مستقیم فایل ضمیمه در فرم ارسال مقاله استفاده می کنند، فایل های دریافتی روز جمعه را از دست داده باشند.

سایت هایی که روی سرور کارفرما نصب شده بودند و مشکل هارد پشتیبان نداشتند و فایلها اول و پانزدهم ماه backup گرفته می شدند هم تقریبا مشکلی ندارند و با روش مشابه فایل ها بازیابی شدند.

اما سایت هایی که مشکل هارد پشتیبان داشتند یا اصولا backup تهیه نمی کردند تعداد بیشتری فایل را از دست داده اند و باید برای دریافت فایل ها وقت بیشتری بگذارند.

لطفا آخرین مقالات دریافتی را بررسی کنید و اگر لازم است برای دریافت مجدد فایل های ضمیمه با کاربران مکاتبه نمایید.

دقت کنید که این مشکل تنها برای سایت هایی پیش آمده است که نسخه برنامه آنها 2945 باشد و تنظیم دریافت فایل های ضمیمه به صورت مستقیم از طریق فرم ارسال مقاله را انجام داده باشند. همچنین بازیابی فقط برای فایل های ضمیمه مقالات انجام شده است و سایر بخش های برنامه و بانک اطلاعات هیچ تغییری نکرده اند.