اطلاعیه مهم شرکت یکتاوب به مناسبت فرا رسیدن سال نو

با آغاز سال نو با تغییرات بنیادین در شرکت یکتاوب در خدمت شما مشتریان عزیز خواهیم بود. شعار سال ۱۳۹۵ عبارت است از:
برای این منظور تغییراتی در شرکت انجام خواهد شد که برخی از آنها عبارتند از:
 
۱- افزایش هزینه خدمات شرکت: تخفیف های جشنواره ها متوقف شده و هزینه اکثر خدمات شرکت ۱۵ درصد رشد خواهند داشت. این افزایش هزینه مستقیما برای بهبود خدمات (جذب نیروهای جدید و افزایش وظایف و فعالیت های نیروهای فعلی) صرف خواهد شد.

۲- افزایش ساعات کار شرکت: برای افزایش رضایت مشتریان، ساعات کار  کلیه بخش های شرکت از ۸ صبح تا ۱۷ خواهد بود. روزهای ۵ شنبه نیز از ۸ صبح تا ۱۲ ظهر در خدمت شما خواهیم بود.
 
۳- تعامل بیشتر و سریع تر با مشتریان: در همه بخش ها هماهنگی و تعامل با مشتریان بیشتر و سریع تر خواهد شد. به این ترتیب که مثلا بعد از ارسال هر ایمیل برای مشتریان تماس تلفنی برای توضیح و هماهنگی بیشتر با مشتریان انجام خواهد شد. یا اشکالات موجود در سایت ها - یا عدم استفاده از امکانات- توسط همکاران شرکت بررسی و شناسایی شده و با برقراری تماس با مشتریان برای رفع اشکال اقدام خواهد شد. همچنین ارتقای امورگرافیکی سایت ها و نصب و تنظیم قالب های مدرن با کمک تیم طراحی شرکت با سرعت بیشتری انجام خواهد شد. در حال حاضر ۴ نوع قالب گرافیکی جدید به صورت سازکار با موبایل و تبلت طراحی شده و در اختیار مشتریان عزیز است (قالب مدرن عمومی به زودی نصب می شود)
 

۴- افزایش امکانات و تقویت فرآیندهای برنامه: تغییرات اساسی در برنامه (شامل رفع اشکالات املایی و گرامری در بخش های انگلیسی، افزایش امکانات و تکمیل فرآیندها و به ویژه تسهیل کار با برنامه) در دستور کار قرار دارند و امیدواریم از ابتدای سال نو هر ماه شاهد تحولات اساسی در برنامه باشیم.


ما با کمک مشتریان گرامی همچنان به یکتایی می اندیشیم. با ما همراه باشید.