آغاز جشنواره فصل پژوهش و تخفیف فوق العاده

پاییز، فصل پژوهش کشور

با توجه به این موضوع که بسیاری از دانشگاه ها سامانه های پژوهشی خود را در هفته پژوهش در معرض نمایش قرار می دهند، شرکت یکتاوب در راستای تحقق اهداف عالی دانشگاه ها و مراکز علمی، سامانه های خود را تا انتهای آذرماه با ۵۰ درصد تخفیف (۱۵ میلیون ریال به جای ۳۰ میلیون ریال برای خرید یک سامانه) به فروش می رساند.


دلایل اعلام زودهنگام این تخفیف عبارتند از:
۱- بازگشایی مراکز علمی و فراهم کردن فرصت سه ماهه برای خرید، آموزش، راه اندازی و ورود اطلاعات سامانه ها
۲- به نتیجه رسیدن پروژه سنگین طراحی قالب های گرافیکی جدید که وقت زیادی از شرکت گرفته بود.
۳- خودکارسازی فرآیند دریافت اطلاعات، طراحی و نصب پایگاه ها که باعث افزایش سرعت و کاهش هزینه نصب سایت ها شده است.
۴- استقبال زیاد مشتریان از سامانه های شرکت (به خصوص در ماه های اخیر) که باعث افزایش درآمد شرکت شده است.


شرایط استفاده از این تخفیف عبارتند از:
۱- تمام کارها باید از طریق فرم ها و ارتباط الکترونیک (ترجیحا ایمیل و در صورت ضرورت تلفن) انجام شوند. برگزاری هر نوع جلسه (هماهنگی، معرفی محصول، آموزش در محل کارفرما و ...) باعث لغو این تخفیف می شود.
۲- ارایه آموزش در محل کارفرما با دریافت هزینه جداگانه (بین ۵۰۰ هزار برای تهران تا ۱-۲ میلیون تومان برای شهرستان ها) امکان پذیر است. برگزاری جلسه آموزش در محل شرکت رایگان می باشد.
۳- خریدهای جمعی شامل ۵۰ درصد تخفیف در هزینه نهایی خواهند بود. اما تخفیف ها با هم جمع نخواهند شد.
۴- قراردادهای پشتیبانی شامل تخفیف نخواهند شد و تخفیف فقط برای فروش نرم افزار جدید در نظر گرفته شده است.
۵- کل هزینه قرارداد باید یکجا (قبل یا بعد از نصب سامانه) پرداخت شود. سختی شرایط پرداخت (مثل تقسیط پرداخت، دریافت ضمانتنامه بانکی، ارسال قراردادهای سفارشی پیچیده که نیاز به صرف وقت زیاد دارند، دشواری پرداخت هزینه و ...) موجب لغو تخفیف خواهد شد.
به طور خلاصه اگر کار عقد قرارداد (یا صدور فاکتور)، دریافت اطلاعات، نصب سایت ها و دریافت هزینه سریع و راحت انجام شوند، امکان استفاده از تخفیف وجود خواهد داشت.
امیدواریم با کاهش مقطعی هزینه ها برای مجموعه پژوهش که جزو بخش های کم درآمد کشور است، بتوانیم در پیشرفت کشور در حوزه پژوهش نقش داشته باشیم.مطالب مشابه