سامانه‌ی کارنامه‌ی ‌هیات علمی

کلمات کلیدی:

سامانه ثبت سوابق پژوهشی و اجرایی اعضای هیات علمی و پژوهشگران

سامانه مدیریت کارنامه هیئت علمی تحت وب

سامانه‌ی مدیریت الکترونیک کارنامه علمی‌

نرم افزار مدیریت الکترونیک کارنامه اعضا هیات علمی

 

 


سامانه ثبت سوابق پژوهشی و اجرایی اعضای هیات علمی و پژوهشگران

سامانه ثبت سوابق پژوهشی و اجرایی اعضای هیات علمی و پژوهشگران برای ثبت و به روز رسانی مشخصات، سوابق و فعالیت های علمی و پژوهشی، دستارودها و فعالیت های افراد تهیه گردیده است. پژوهشگران و اعضای هیات علمی با کمک این سامانه علاوه دارا بودن پایگاه اطلاعاتی پژوهشی و علمی پیشرفته و منظم می توانند فعالیت های خود را به صورت مرتب مدیریت، ساماندهی و پیگیری نمایند. این سامانه برای اطلاع رسانی و ارتباط موثر با مخاطبان و دریافت نظرات و پیشنهادات آنها و همچنین برای جلوگیری از انجام کارهای موازی و هماهنگ کردن فعالیت ها در جهت شکل گیری پروژه های کلان و تلاش در جهت شکل گیری یک شبکه موثر و کارآمد علمی و پژوهشی به صورت الکترونیک و از طریق پایگاه فراهم آمده است.

 امکان استفاده از صفحات و بخش‌های پیش‌فرض برنامه برای افزایش سرعت راه‌اندازی اولیه

امکان استفاده از صفحات و بخش‌های پیش‌فرض برنامه برای افزایش سرعت راه‌اندازی اولیه

سامانه مدیریت الکترونیک کارنامه اعضای هیات علمی امکان ایجاد پایگاه‌ها اطلاعاتی پژوهشی و علمی مختلف به صورت بسیار آسان و سریع را دارد.

سامانه مدیریت الکترونیک کارنامه اعضای هیات علمی به آشنا شدن مراجعان (دانشجویان، همکاران و مسئولان) از زمینه‌های فعالیت کمک می نماید.

با استفاده از سامانه مدیریت الکترونیک کارنامه پژوهشگران می توان ساماندهی و مرتب‌سازی فعالیت‌ها و کمک به پیگیری منظم امور جاری را براحتی انجام داد.

سامانه مدیریت الکترونیک کارنامه اعضای هیات علمی  به برقراری ارتباط موثر با مخاطبان و همکاران برای اطلاع‌رسانی و نیز دریافت نظرات و پیشنهادهای آنان کمک می کند.

سامانه مدیریت الکترونیک کارنامه اعضای هیات علمی به فضای مجازی برای تشویق پژوهشگران به همکاری بیشتر و موثرتر با یکدیگر کمک می کند.

با استفاده از سامانه مدیریت الکترونیک کارنامه اعضای هیات علمی  از انجام کارهای موازی و هماهنگ کردن فعالیت‌ها در جهت شکل‌گیری پروژه‌های کلان چلوگیری نمود.

این سامانه گامی مهم در شناسایی جامعه متخصص کشور بوده و قابل استفاده در سازمان ها، انجمن های علمی، دانشگاه ها و غیره می باشد. البته پر واضح است که دستیابی به اهداف ذکر شده تنها با اتکا به ایجاد برنامه‌های نرم‌افزاری تحت وب برآورده نشده و نیازمند عزم جدی مسئولان و همکاری موثر پژوهشگران نیز می‌باشد.

ما همواره با در نظر گرفتن نیازهای شما سعی در ارائه کلیه امکانات مورد نیاز شما در این زمینه هستیم اما با این حال در صورتیکه امکانات فوق پاسخگوی نیاز شما نباشد ، با توجه به درخواست و ایده و نظرات شما ، امکانات جانبی و تخصصی دیگری نیز متناسب با زمینه فعالیت شما طراحی و ارائه خواهد شد

در یکتاوب ما بر این عقیده ایم که همواره در ارائه خدمات طراحی وب سایت یک گام فراتر از تصور مشتریانمان حرکت کنیم.