معرفی طرح بهسایت

بهسایت: بهینه سازی سایت ها از نظر زیبایی، ساختار و محتوا

AWT IMAGE

  

مقدمه

بسیاری از کاربران برنامه یکتاوب، قدرت برنامه مدیریت پایگاه را باور دارند و تسریع کار با کمک ماژولهای پیشرفته ی آن را تجربه کرده اند. شرکت یکتاوب تا به حال بیشتر وقت و انرژی خود را برای توسعه ی امکانات فنی برنامه و نیز تولید مستندات آموزشی آن اختصاص داده است. اما پرداختن بیش از حد به قابلیت ها و استحکام کاری و امنیتی برنامه در برخی بخش ها، تا حدی مانع از برنامه ریزی برای افزایش زیبایی برنامه و نیز تسهیل بخش کاربری برنامه برای مدیران خاص شده است. طرح بهسایت برای جبران مشکلات ناشی از این نقصان اجرا میشود.

در طرح بهسایت تلاش خواهد شد:

  • با توجه ویژه به تک تک سایتها و شناسایی عناصر اصلی، قالبهای گرافیکی اختصاصی برای نمایش صفحات اصلی آنها طراحی شود.
  • برای تسهیل کار با بخش مدیریت برنامه، تابلوی مدیریت اصلی تغییر یافته و تابلوهای ویژه مدیران خاص (مثل سردبیران، داوران و سایر مدیران) به برنامه افزوده شود.
 
طراحی و نصب قالب های مدرن نیاز به محتوا و تصویر دارد. لطفا قبل از سفارش این قالب ها، تعدادی خبر با چکیده و تصویر در سایت اضافه کنید. در ضمن بخش های ویژه ای که در صفحه تعبیه شده اند (مثل عنوان و متن پیام دبیر علمی، فهرست سخنرانان، تاریخ های مهم، بخش تماس با ما و بلوک های پایین سایت) را به صورت مطلب در سایت وارد کرده و لینک آنها را ارسال کنید.
 
برای نصب قالب مدرن نشریات، بهترین و سریع ترین راه استفاده از روش جدید نصب این قالب در بخش تنظیمات قالب مدرن است. با این روش به صورت ویزارد می توانید قالب را تنظیم و فعال کنید. اگر بخواهید شرکت این کار را برای شما انجام دهد، لطفا ابتدا از مرکز تنظیم، تنظیم مشخصات اصلی نشریه را انجام دهید. سپس کاور نشریه و رنگ انتخاب خود را برای شرکت ارسال کنید و هزینه طراحی و نصب قالب (25 میلیون ریال) را تایید نمایید. دقت کنید که در صورت نداشتن مقاله منتشر شده، بهتر است از قالب قبلی استفاده کنید تا صفحه اول سایت خالی نماند.