روش خرید و استفاده از سامانه مدیریت محتوا

 روش خرید و استفاده از سامانه‌ی مدیریت محتوا

 هزینه‌های نصب و راه‌اندازی

 راه‌اندازی سامانه‌ی مدیریت پایگاه برای یک سازمان با ثبت دامنه، اختصاص فضا، طراحی قالب عمومی با طرح و رنگ مورد نظر، آموزش و پشتیبانی یک‌ساله، چهل میلیون ریال هزینه خواهد داشت. پشتیبانی و به‌روزرسانی برنامه برای سال‌های بعدی، با هزینه‌ای معادل 20 درصد هزینه ی قرارداد + تورم اعلام شده توسط بانک مرکزی انجام خواهد شد.

 مراحل عقد قرارداد و استفاده از خدمات

 مستندات و مشخصات برنامه‌ها و نمونه پروژه‌های انجام شده در نشانی www.yektaweb.com قابل دریافت است. خدمات ارایه شده در نشانی www.yektawebtest.ir/demo_gen قابل بررسی و آزمایش هستند. برای آغاز روند پیوستن به یکتاوب می توانید قرارداد مربوطه را بررسی کرده و فرم درخواست سامانه را تکمیل نمایید.

تخفیف خرید جمعی
برنامه برای استفاده در تنها یک پایگاه تنظیم شده است و برای استفاده در پایگاه‌های مختلف، باید چند برنامه خریداری شود. در صورت عقد قرارداد جمعی (یا خرید مجدد برنامه ظرف مدت کمتر از شش ماه) تخفیف‌هایی در نظر گرفته شده است. برای مثال با خرید دو سامانه مدیریت پایگاه از یکتاوب، هزینه هر یک 25.000.000 ریال محاسبه خواهد شد. همچنین با خرید سه سامانه مدیریت پایگاه (یا بیشتر)، هزینه هرکدام 20.000.000 ریال محاسبه خواهد شد. به منظور مذاکره برای خرید همزمان تعداد بیشتر و آگاهی از نحوه انجام کار و خدمات ارایه شده با ما تماس بگیرید. مشتریان فعلی شرکت برای خرید هر یک از نرم افزارها از 10 درصد تخفیف برخوردار خواهند شد.


هر نظر و پیشنهادی که منجر به تسریع و ارتقای کار شود، ما را برای ارایه خدماتی بهتر راهنمایی خواهد کرد. پس با ما در تماس باشید و دیدگاه‌ها و خواست‌های خود از مجموعه برنامه‌های یکتاوب را با ما در میان بگذارید. از همراهی شما سپاسگزاریم.